iPhone Mikrofon Değişimi

iphone anakart tamiri fiyatlari 1

Uzman Kadrosu ile
iPhone Mikrofon Değişimi
Citrus Mobil'de

Apple iPhone Mikrofon Değişimi

Telefon görüşmesinde sesiniz karşı tarafa ses gitmiyor veya çok kısık ve az ses gidiyor ise iPhone mikrofon değişimi yapmanız gerekmektedir. iPhone telefonlarda 3 tane mikrofon bulunmaktadır. Bunlardan en çok kullanılanı telefon görüşmesinde aktif olan mikrofondur. Daha sonra görüntülü konuşmada kullanılan ve ön kameraya bağlı olan mikrofon gelmektedir. Eğer görüntülü konuşma yaparken sesiniz karşı tarafa gitmiyor ise ön kamera ile beraber mikrofon değişimi yapılması gerekir. iPhone ön kamera değişimi sayfamızdan detaylara bakabilirsiniz. Son olarak arka kamera ile video çekerken kullanılan mikrofondur.  iPhone mikrofon sorunu ile alakalı sorunu belirterek onarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone mikrofonum bozuldu ne yapabilirim ?

iPhone mikrofon sorunu yaşıyorsanız, öncelikle diş fırçası ile telefonun altında şarj soketinin yanında bulunun delikleri temizleyerek deneme yapabilirsiniz. Eğer Temizleme işlemi ile düzelmedi ise, geçici olarak kulaklık kullanarak kulaklığın mikrofonundan yararlanabilirsiniz veya hoparlör açarak geçici çözüm sağlayabilirsiniz. iPhone mikrofon sonu kesin çözümü için mikrofon soketinin değişmesi ile sağlayabilirsiniz.

iPhone mikrofon değişimi ne kadar

Telefonun modeline göre değişen iphone mikrofon değişim ücretleri 119 TL’den başlamaktadır. iPhone mikrofon değişim fiyatlarına bakarak güncel olarak mikrofon soketi değişim fiyatlarını öğrenebilirsiniz. iPhone mikrofon soketi değişimi ne kadar? diye merak ediyorsanız sayfamıza bakabilir yada bizimle iletişime geçebilirsiniz

Telefon görüşmesinde sesimi duyamıyorlar

Telefon görüşmesi yaparken sesiniz karşı tarafa gitmiyor ve sesinizi duyamıyorlar ise, telefonun mikrofonu ile alakalı sorunu vardır. Bu tür sorunlarda öncellikle test amaçlı sağlam bir mikrofon değişimi yapılarak telefonun test edilmesi gerekir. iPhone mikrofon değişimi sonrası telefonda yaşanılan sesin karşı tarafa gitmemesi sorunu düzeldi ise montaj işlemi tamamlanarak telefon hazır hale getirilir.

Sık Sorulan Sorular

iPhone mikrofon sorunu neyden kaynaklanır.

iPhone telefonlarda mikrofon sorunu yaşatan sebeplerin başında darbe, sıvı teması ve aşırı tozlanma gelmektedir.

Telefon görüşmesinde ben duyuyorum ama beni duymuyorlar

iPhone telefonlarda sesli arama yaptığınız zaman karşı taraf sizi duyamıyor ise telefonun mikrofonu ile alakalı sorunu vardır.

Mikrofon değişince bilgiler silinir mi ?

iPhone mikrofon değişimi, telefondaki biligilerinize zarar verecek bir işlem değildir. Mikrofon değişimi yapılacak telefonda işlem sonrasında telefonunuzdaki bilgiler kesinlikle silinmeyecektir.

Yorumlarımız