iPhone Mikrofon Değişimi

favicon

iPhone Mikrofon Değişimi Türkiye'nin En İyi Telefon Tamir Servisi.

iphone mikrofon degisimi www.citrusmobil.com

iPhone telefonlarda mikrofon değişimi ile telefon görüşmesinde yaşadığınız ses gitmeme, az ses gitmesi ve ara ara ses gidip gelmesi sorunlarına çözüm sağlarsınız.

180 Gün Garanti

Cep telefonu tamiri konusunda yapılan işlemlerin tamamına 180 Gün Garanti Verilmektedir.

Hızlı Onarım

Ekran değişimi, batarya değişimi gibi parça değişim işlemleri ortalama 1-3 saat anakart onarımları 24 saat içerisinde gerçekleşmektedir.

Ücretsiz KArgo

Türkiye'nin her yerinden ücretsiz Yurtiçi Kargo ile gönderim imkanı

İş yerinde Telefon Tamiri

İşyerinde telefon tamiri yaptırarak işinizi bölmeden, vakit kaybetmeden uzman telefon tamiri personelimiz yanınıza gelerek tamir işlemini gerçekleştirir.

Evde Telefon Tamiri

Özellikle karantina zamanlarında büyük ihtiyaç haline gelen evde telefon tamiri ile ekran değişimi batarya değişimi gibi parça değişimlerini yaptırabilirsiniz.

Kapıda Telefon Tamiri

Gelişen telefon tamir hizmetleri arasına kapıda telefon tamiri de gelmiştir. Müşteri temsilcimiz ile görüşerek arızalı olan telefonunu onarımı için belirttiğiniz adrese gelip onarımı gerçekleştriyoruz.

Arabada Telefon Tamiri

Özel tamir aracımız ile arabada tamir işlemi gerçekleştirilerek hızlıca onarım sağlayabilirisiniz. Bu hizmet belli telefon arızaları için geçerlidir.

Yeni nesil Telefon Tamiri

Yerinde Telefon Tamiri

Yerinde  telefonu tamiri hizmetinden yararlanmak için, müsait olduğunuz gün ve saati bildirmeniz yeterlidir.

Citrus Mobil güvencesiyle cep telefonu yerinde servis hizmetinden Evinizde, Ofisinizde, Cafede, Bahçede kısacası siz nerede iseniz biz oraya gelerek telefon tamir işlemini hızlıca ve güvenilir bir şekilde tamamlıyoruz. Yerinde telefonu tamiri hizmeti İstanbul içi geçerli olmaktadır.

Apple iPhone Mikrofon Değişimi

Telefon görüşmesinde sesiniz karşı tarafa ses gitmiyor veya çok kısık ve az ses gidiyor ise iPhone mikrofon değişimi yapmanız gerekmektedir. iPhone telefonlarda 3 tane mikrofon bulunmaktadır. Bunlardan en çok kullanılanı telefon görüşmesinde aktif olan mikrofondur. Daha sonra görüntülü konuşmada kullanılan ve ön kameraya bağlı olan mikrofon gelmektedir. Eğer görüntülü konuşma yaparken sesiniz karşı tarafa gitmiyor ise ön kamera ile beraber mikrofon değişimi yapılması gerekir. iPhone ön kamera değişimi sayfamızdan detaylara bakabilirsiniz. Son olarak arka kamera ile video çekerken kullanılan mikrofondur.  iPhone mikrofon sorunu ile alakalı sorunu belirterek onarım yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone mikrofonum bozuldu ne yapabilirim ?

iPhone mikrofon sorunu yaşıyorsanız, öncelikle diş fırçası ile telefonun altında şarj soketinin yanında bulunun delikleri temizleyerek deneme yapabilirsiniz. Eğer Temizleme işlemi ile düzelmedi ise, geçici olarak kulaklık kullanarak kulaklığın mikrofonundan yararlanabilirsiniz veya hoparlör açarak geçici çözüm sağlayabilirsiniz. iPhone mikrofon sonu kesin çözümü için mikrofon soketinin değişmesi ile sağlayabilirsiniz.

iPhone mikrofon değişimi ne kadar

Telefonun modeline göre değişen iphone mikrofon değişim ücretleri 119 TL’den başlamaktadır. iPhone mikrofon değişim fiyatlarına bakarak güncel olarak mikrofon soketi değişim fiyatlarını öğrenebilirsiniz. iPhone mikrofon soketi değişimi ne kadar? diye merak ediyorsanız sayfamıza bakabilir yada bizimle iletişime geçebilirsiniz

Telefon görüşmesinde sesimi duyamıyorlar

Telefon görüşmesi yaparken sesiniz karşı tarafa gitmiyor ve sesinizi duyamıyorlar ise, telefonun mikrofonu ile alakalı sorunu vardır. Bu tür sorunlarda öncellikle test amaçlı sağlam bir mikrofon değişimi yapılarak telefonun test edilmesi gerekir. iPhone mikrofon değişimi sonrası telefonda yaşanılan sesin karşı tarafa gitmemesi sorunu düzeldi ise montaj işlemi tamamlanarak telefon hazır hale getirilir.

Sık Sorulan Sorular

iPhone mikrofon sorunu neyden kaynaklanır.

iPhone telefonlarda mikrofon sorunu yaşatan sebeplerin başında darbe, sıvı teması ve aşırı tozlanma gelmektedir.

Telefon görüşmesinde ben duyuyorum ama beni duymuyorlar

iPhone telefonlarda sesli arama yaptığınız zaman karşı taraf sizi duyamıyor ise telefonun mikrofonu ile alakalı sorunu vardır.

Mikrofon değişince bilgiler silinir mi ?

iPhone mikrofon değişimi, telefondaki biligilerinize zarar verecek bir işlem değildir. Mikrofon değişimi yapılacak telefonda işlem sonrasında telefonunuzdaki bilgiler kesinlikle silinmeyecektir.