tarihinde yayınlandı Yorum yapın

iPhone Batarya Değişimi Ne Kadar Sürer?

iphone-X-batarya-degisimi

iPhone batarya değişim süresi 30-45 dakika arasında servisimizde yapılmaktadır. Yetkili servislerde ise bu süre biraz daha uzayabilmekte hatta bir kaç gün sonra bile teslim edilebilmektedir. Bu işlem sonrasında telefonun genel testleri ve bakımı yapıldıkran sonra müşterilerimize teslim edilir. Kargo gönderimi ile bize ulaştırılan iphone batarya değişim işlemleri aynı gün onarımı yapılarak tekrardan kargo firmasına teslim edilir. Kargo ile batarya değişim işlemi 3 iş gününde kullanıcıya teslim edilir.

iPhone telefonlarda kullanılan bataryalar 500 şarj döngüsünü tamamladıktan sonra performansı kaybetmeye başlar ve gün içerisinde tek şarj ile kullanım süresi azalır. Bu durumda iphone batarya değişimi yapılması gerekmektedir. Servisimiz hızlı ve güvenilir ve garantili iphone batarya değişimi yaptırabilirsiniz. iPhone batarya değişimi işleminde kullanıcılar tarafından merak edilen sorulardan bir kaçı ise iphone batarya değişimi ne kadar sürede hazır olur?, iphone batarya değişimi sonrası bilgiler silinir mi? Apple iPhone kullanıcıların bu sorularına detaylı bir şekilde açıklama yapalım.

iPhone Batarya Değişim Süresi

iPhone batarya değişm süresi servisimize randevu ile gelen müşterilerimiz için hemen işleme başlanarak ortalama 30 dakikada ve gözünün önünde yapılmaktadır. iPhone batarya değişimi yapılıken bu süre zarfında telefon kapalı olacağı için yedek telefona ihtiyaç duyulursa yedektelefon kullanılması için temin edilir.

iPhone Pil Değişimi Nasıl Yapılmalı

iPhone pil değişimi yapılırken ekranın sökülmesi gerekmektedir. Ekran sökülürken dikkatlice müdahale edilmesi gerekli. Aksi takdirde ekrana bağlı olan bağlantı filimlerine zarar vererek parmak okuyucu, ön kamera, ahize ve face id gibi parçalara zarar verilebilir. Ekran söküldükten sonra iphone bataryalarının yapıştırıcı bandı çıkartılarak yeni bataryanın montajı yapılırak telefon tekrardan parçaları toplanarak hazır hale getirilir.

iPhone Pil Değişimi Fiyat Avantajı

iPhone pil değişimini uygun fiyatlı yapmak için apple servislerindeki kampanyaları takip edebilir veya başka bir onarıma ihtiyaç var ise ( iPhone ekran değişimi gibi ) iki işlemi aynı anda servisimizde yaptırarak çok daha uygun fiyatlı onarım yaptırabilirsiniz. iPhone pil değişimi fiyatları modele göre değişmektedir. Bunun yanında kullanılan yedek parçaların kalitesi ve döviz kurundaki dalgalanmalarda parça değişiminde fiyatlara etki etmektedir.

Apple Servis Pil Değişim Randevusu

Apple servislerinde pil değişimi için randevü almak zorunludur. Randevü alınmadan apple servislerinde pil değişimi veya herhangi bir onarım almak için gittiğinizde maalesef yardımcı olmuyorlar. Bunun için önce apple randevü alma sayfasına giderek apple kimiliğiniz ile pil değişimi ve yapmak istediğiniz farklı onarımlar için randevü almanız gerekmektedir.

Servisimizde iphone batarya değişimi için aynı gün randevu alabilir ve kısa bir sürede batarya değişimini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir