iPhone Batarya Değişimi ve Fiyatı

iphone anakart tamiri fiyatlari 1

Uzman Kadrosu ile
iPhone Batarya Değişimi
Citrus Mobil'de

iPhone Batarya Değişimi Fiyat Listesi

iPhone batarya değişim fiyat listesine bakarak veya telefon modelinizi seçerek iphone pil değişimi hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz

iPhone Batarya Değişim Fiyat Listesi

iPhone ModeliBatarya Değişim ÜcretiGaranti Süresi
iPhone 6 batarya değişimi170 TL6 Ay
iPhone 6 plus batarya değişimi190TL6 Ay
iPhone 6s batarya değişimi180 TL6 Ay
iPhone 6s plus batarya değişimi200 TL6 Ay
iPhone 7 batarya değişimi200 TL6 Ay
iPhone 7 plus batarya değişimi220 TL6 Ay
iPhone 8 batarya değişimi220 TL6 Ay
iPhone 8 plus batarya değişimi240 TL6 Ay
iPhone X batarya değişimi350 TL
iPhone Xs batarya değişimi350 TL6 Ay
iPhone Xs Max batarya değişimi650 TL6 Ay
iPhone XR batarya değişimi650 TL6 Ay
iPhone 11 batarya değişimi650 TL6 Ay
iPhone 11 Pro batarya değişimi650 TL6 Ay
iPhone 11 Pro Max batarya değişimi650 TL6 Ay
iPhone 12 batarya değişimi650 TL6 Ay
iPhone 12 Mini batarya değişimi650 TL6 Ay
iPhone 12 Pro Max batarya değişimi650 TL6 Ay
iPhone 12 Pro batarya değişimi650 TL6 Ay

Apple iPhone Batarya Değişimi

iPhone batarya değişimi işlemi teknik servisimizde ortalama 30 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Bataryası arızalanan veya bozulan apple iphone telefonların batarya değişimi işleminde telefonu sıfırlamanız gerekmez.

iPhone batarya değişim işlemi sonrası telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Servisimizde yapılan batarya değişimi iphone telefonlarda işlem Garanti süresi 6 ay ( 180 Gün) ‘dır

iPhone batarya sorunu ve çözümü

iPhone telefonlarda sıkça karşılaşılan batarya sorunu çözümü için servisimizde telefonun gerekli kontrolleri yapılarak bilgilendirme sonrasında batarya değişimi veya bataryanın çabuk bitmesine etki eden arızanın onarımı yapılmaktadır.

Telefonda şarjın hızlı bitmesi her zaman batarya kaynaklı olmayabiliyor. iPhone telefon modelleri normal kullanımda harcadığı enerji, telefonda oluşan en ufak bir kısa devre durumunda çok daha fazla enerji çekmesini sağlayarak şarjın daha çabuk bitmesini sağlamaktadır.

Telefonun pil sağlı oranı %79 seviyesinin altında ise ve telefonda şarj sorunu yaşıyorsanız, batarya değişimi sorununuzu çözecektik. Eğer farklı bir durum var ise servisimizde gerekli incelemeler yapılarak müşterilerimize bilgi verilmektedir.

iPhone batarya değişimi fiyatı ne kadar

iPhone batarya değişim fiyatı kullandığımız A kalite ve 6 ay garantili batarya ile Orijinal batarya olarak değişmektedir. iPhone batarya değişimi tamiri işleminde telefonun testleri yapılarak müşterimize teslim edilmektedir.

iPhone batarya değişimi ücreti içerisinde batarya, montaj ve kargo ücreti dahildir. iPhone modellerine yüksek kapasiteli batarya değişimi işlemi servisimizde yapılmaktadır.

iPhone pil değişimi sorunu

iPhone telefonlarda sıkça karşılaşılan batarya sorunu çözümü için servisimizde telefonun gerekli kontrolleri yapılarak bilgilendirme sonrasında batarya değişimi veya bataryanın abuk bitmesine etki eden arızanın onarımı yapılmaktadır.

Telefonda şarjın hızlı bitmesi her zaman batarya kaynaklı olmayabiliyor. iPhone telefon modelleri normal kullanımda harcadığı enerji, telefonda oluşan en ufak bir kısa devre durumunda çok daha fazla enerji çekmesini sağlayarak şarjın daha çabuk bitmesini sağlamaktadır.

Telefonun pil sağlı oranı %79 seviyesinin altında ise ve telefonda şarj sorunu yaşıyorsanız, batarya değişimi sorununuzu çözecektik. Eğer farklı bir durum var ise servisimizde gerekli incelemeler yapılarak müşterilerimize bilgi verilmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Ön camı çatlak iPhone batarya değişimi yapılır mı ?

iPhone kullanıcıları batarya değiştirmek ve tamiri yapmak istedikleri zaman telefonun ekranında çatlak var ise yetkili servislerden ücret karşılığında bile destek alamamaktadır. Hatta birçok özel servis böyle durumlarda batarya değişimi tamiri konusunda ekranın kırılma riskini müşteriye vermektedir. Aslında iPhone ekranları o kadar hassas değildir, sadece dikkatli bir şekilde ekranın sökülmesi ve pil değişimi tamiri işlemi sonrası düzgünce ve dikkatlice yapılması sorunları ve riski ortadan kaldırmaya yeterlidir. Eğer iphone telefonun ekranında çatlak, kırık var ise, servisimize gelerek sorunsuz bir şekilde batarya değişimi tamiri yaptırabilirsiniz.

iPhone pil sağlığı kaç olunca değiştirmek gerekir ?

iPhone pil değişimi yapmadan önce bataryanın sağlık durumuna bakmak önemlidir. iPhone pil sağlık durumuna bakmak için telefonda ayarlar menüsüne girerek pil bölümüne giriyoruz. Burada pil sağlı olan bölümde eğer pil ömrü %80 in altında ise servis yazmaktadır. Pil sağlığı bölümüne tıkladığımız zaman, batarya sağlık yüzdesi 70 ve altına inmiş ise pil değişimi yapılması gerekmektedir. Eğer pil değişimi yapılmadan kullanılmaya devam edilirse, telefonun şarjı %30 – %20 gibi seviyelere geldiği zaman bir anda telefonda kapanma veya çok yavaş çalışma gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu ve buna benzer sorunlar yaşıyorsanız pil değişimi tamiri yapıldıktan sonra böyle sorunlar ortadan kalkmaktadır.

iPhone batarya değişimi sonrası face id ve parmak okuyucu bozulur mu ?

iPhone batarya değişimi tamiri esnasında telefonun herhangi bir özelliğine zarar gelmesinden çekinen kullanıcıların en çok merak ettikleri batarya değişimi sonrasından telefondaki parmak okuma ve face id yüz tanıma özelliğinin tekrar çalışıp çalışmayacağı sorusudur. Servisimizde özenle ve dikkatli bir şekilde yapılan batarya değişim işlemlerinde face id ve parmak okuyucu gibi telefonun hiçbir parçasına ve özelliğine zarar gelmez.

iPhone pil sağlığı çok hızlı düşüyor ne yapmalıyım ?

Yeni çıkan iphone modellerinde iphone 11 ve üzeri modellerde pil sağlığı çok hızlı bir şekilde düşmesi apple iphone telefonlarda kullanılan bataryaların veya telefonun yazılımının bozuk olmasından kaynaklıdır.

Telefonun garantisi devam ediyor ise yetkili servislerden ücretsiz destek, hizmet ve iphone batarya onarım hizmetlerinden faydalanmanız tavsiye edilir. Bu konuda yetkili servislerde yaşayacağınız gsm sektöründeki iletişim sorunlarından rahatsızlık veya olumsuz bir tepki almanız durumunda güvenilen özel cep telefonu teknik servis firmalarından ( citrusmobil ) destek alabilirsiniz.

iPhone batarya şişme sorunu

iPhone telefonlarında kullanılan bataryalarının belli bir süre sonra yaşanan şişme sorunu telefonun kullanım süresine etki ederek, telefonun ekranına baskı yapmasına neden olur. Servisimizde orijinal iphone batarya kullanılmaktadır.

Telefonun ekranına baskı yapma seviyesine gelen batarya acil olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Eğer batarya şişmesi yaşayan telefonda arızalanan batarya değiştirilmez ise telefonun ekranına da kalıcı hasarlar verebilir.

iPhone batarya şişme sorunu kullanılan şarj aletinden, daha önce batarya, pil değişimi yapıldı ise kullanılan bataryanın arızalı veya bozuk olmasından veya telefonda oluşan bir kısa devre sebebi ile batarya şişme sorunu olmasının temel sebepleridir.

Yorumlarımız