iPhone Batarya Değişimi Fiyat

180 Gün Garanti

iPhone batarya değişiminde kullanılan pillerin 180 gün garantisi vardır.

Hızlı Onarım

iPhone batarya değişim işlemi ortalama 30 dakika sürmektedir.

Ücretsiz KArgo

Türkiye'nin her yerinden ücretsiz Yurtiçi Kargo ile gönderim imkanı

iPhone Batarya Değişimi

iPhone batarya değişimi yaptırarak telefonun tek şarj ile kullanım süresini uzatabilir ve bataryanın ömrü bitmesinden dolayı telefonda yavaşlama ve ani kapanma sorunlarına çözüm sağlayabilirsiniz.

CitrusMobil uzman teknik servis çalışanları yardımı ile iphone pil değişim işlemini 30 dakika gibi kısa bir sürede yapılmasını sağlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgiye iphone batarya değişim süresi sayfamızdan bakabilirsiniz.

Servimizde yapılan batarya değişim işlemlerinde kullanılan yedek parçalara 180 Gün CitrusMobil garanti verilerek telefonu güvenle kullanmanızı sağlamaktayız.

iphone batarya degisimi citrusmobil.com

iPhone Batarya Çeşitleri

iPhone batarya tercihi yapılırken güvenilir firmalardan veya güvenilir batarya üreticisi firmalardan parça satın almayı veya değiştirmeyi seçmelisiniz. Aksi takdirde telefonda oluşan pil şişmesi ve yanlış akım vermesi durumunda telefonunuzda hasarlar meydana gelmesi kaçınılmazdır.

Ucuz iphone pil değişimi ile telefonunuzu uygun fiyatlı tamir ettirmiş olmak yerine, her bozulmaya hazır bir duruma getirmiş olabilirsiniz.

iphone batarya cesitleri

iPhone Batarya Değişim Fiyatı

iPhone batarya değişim fiyat listesine bakarak veya telefon modelinizi seçerek iphone pil değişimi hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

iPhone pil ve diğer şarj sorunları hakkında daha detaylı bilgi ve destek almak içib bizi arayabilir veya whatsapp tan yazabilirsiniz.

CitrusMobil servislerinde iPhone 5, 5s, Se 1. nesil, 6, 6 plus, 6s, 6splus, 7, 7 plus, 8, 8 plus, Se 2020, X, Xs, Xs max, Xr, 11, 11 pro, 11 pro max, 12, 12 pro, 12 pro max, 12 mini modellerine garantili batarya değişimi yaptırabilirsiniz.

iPhone batarya degisimi fiyat

Fiyat Listesi

iPhone ModeliBatarya Değişim ÜcretiGaranti Süresi
iPhone 6 batarya değişimi170 TL6 Ay
iPhone 6 plus batarya değişimi200TL6 Ay
iPhone 6s batarya değişimi180 TL6 Ay
iPhone 6s plus batarya değişimi200 TL6 Ay
iPhone 7 batarya değişimi200 TL6 Ay
iPhone 7 plus batarya değişimi220 TL6 Ay
iPhone 8 batarya değişimi220 TL6 Ay
iPhone 8 plus batarya değişimi240 TL6 Ay
iPhone X batarya değişimi350 TL6 Ay
iPhone Xs batarya değişimi350 TL6 Ay
iPhone Xs Max batarya değişimi650 TL6 Ay
iPhone XR batarya değişimi650 TL6 Ay
iPhone 11 batarya değişimi650 TL6 Ay
iPhone 11 Pro batarya değişimi650 TL6 Ay
iPhone 11 Pro Max batarya değişimi650 TL6 Ay
iPhone 12 batarya değişimi650 TL6 Ay
iPhone 12 Mini batarya değişimi650 TL6 Ay
iPhone 12 Pro Max batarya değişimi650 TL6 Ay
iPhone 12 Pro batarya değişimi650 TL6 Ay
iPhone 5s batarya değişimi150 TL6 Ay
iPhone Se 1. nesil batarya değişimi200 TL6 Ay
iPhone Se 2. nesil batarya değişimi250 TL6 Ay

Ne Zaman Değiştirilmesi Gerekir

iPhone batarya değişimi ne zaman gerekli sorusu gün geçtikçe artmakta olduğu için bu konu hakkında detaylıca bilgi vereceğiz. Sizde iphone batarya değişimi ne zaman gerekli sorusunun cevabını kendiniz verebilieceksiniz.

 • Telefonun ayarlar – pil – pil sağlı bölümünde %79 ve altına düştüğü zaman,
 • Ekrana baskı yapacak kadar veya ekranı açacak kadar batarya şiştiği zaman,
 • Telefonun şarjı olduğu halde aniden kapanması durumunda,
 • Şarj seviyesi kendiliğinden azalması gibi durumlar yaşandığında,
 • Soğuk havalarda telefonda kasma ve yavaşlama olduğu zaman pil değişimi gerelidir.
iPhone batarya degisimi ne zaman gerekli

iPhone Pil Şikayetleri

Sıkça karşılaşılan Türkiye’nin en büyük şikayet platformanundaki gibi iphone pil/batarya değişim şikayetleri yaşanmaması için servisimizde telefonun gerekli kontrolleri yapılarak bilgilendirme sonrasında batarya değişimi veya telefon şarjının çabuk bitmesine etki eden arızanın onarımı yapılmaktadır.

Telefonda şarjın hızlı bitmesi her zaman batarya kaynaklı olmayabiliyor. iPhone telefon modelleri normal kullanımda harcadığı enerji, telefonda oluşan en ufak bir kısa devre durumunda çok daha fazla enerji çekmesini sağlayarak şarjın daha çabuk bitmesini sağlamaktadır.

Telefonun pil sağlı oranı %79 seviyesinin altında ise ve telefonda şarj sorunu yaşıyorsanız, batarya değişimi sorununuzu çözecektik. Eğer farklı bir durum var ise servisimizde gerekli incelemeler yapılarak müşterilerimize bilgi verilmektedir. 

iphone pil degisim sikayetleri www.citrusmobil.com

Sıkça Sorulan Sorular

 • Ön camı çatlak iPhone batarya değişimi yapılır mı ?

  iPhone kullanıcıları batarya değiştirmek ve tamiri yapmak istedikleri zaman telefonun ekranında çatlak var ise yetkili servislerden ücret karşılığında bile destek alamamaktadır. Hatta birçok özel servis böyle durumlarda batarya değişimi tamiri konusunda ekranın kırılma riskini müşteriye vermektedir.

  Aslında iPhone ekranları o kadar hassas değildir, sadece dikkatli bir şekilde ekranın sökülmesi ve pil değişimi tamiri işlemi sonrası düzgünce ve dikkatlice yapılması sorunları ve riski ortadan kaldırmaya yeterlidir. Eğer iphone telefonun ekranında çatlak, kırık var ise, servisimize gelerek sorunsuz bir şekilde batarya değişimi tamiri yaptırabilirsiniz.

 • iPhone batarya değişimi sonrası face id ve parmak okuyucu bozulur mu ?

  iPhone batarya değişimi tamiri esnasında telefonun herhangi bir özelliğine zarar gelmesinden çekinen kullanıcıların en çok merak ettikleri batarya değişimi sonrasından telefondaki parmak okuma ve face id yüz tanıma özelliğinin tekrar çalışıp çalışmayacağı sorusudur.

  Servisimizde özenle ve dikkatli bir şekilde yapılan batarya değişim işlemlerinde face id ve parmak okuyucu gibi telefonun hiçbir parçasına ve özelliğine zarar gelmez.

 • iPhone pil sağlığı kaç olunca değiştirmek gerekir ?

  iPhone pil değişimi yapmadan önce bataryanın sağlık durumuna bakmak önemlidir. iPhone pil sağlık durumuna bakmak için telefonda ayarlar menüsüne girerek pil bölümüne giriyoruz. Burada pil sağlı olan bölümde eğer pil ömrü %80 in altında ise servis yazmaktadır.

  Pil sağlığı bölümüne tıkladığımız zaman, batarya sağlık yüzdesi 70 ve altına inmiş ise pil değişimi yapılması gerekmektedir. Eğer pil değişimi yapılmadan kullanılmaya devam edilirse, telefonun şarjı %30 – %20 gibi seviyelere geldiği zaman bir anda telefonda kapanma veya çok yavaş çalışma gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

  Bu ve buna benzer sorunlar yaşıyorsanız pil değişimi tamiri yapıldıktan sonra böyle sorunlar ortadan kalkmaktadır.

 • iPhone pil sağlığı çok hızlı düşüyor ne yapmalıyım ?

  Yeni çıkan iphone modellerinde iphone 11 ve üzeri modellerde pil sağlığı çok hızlı bir şekilde düşmesi apple iphone telefonlarda kullanılan bataryaların veya telefonun yazılımının bozuk olmasından kaynaklıdır.

  Telefonun garantisi devam ediyor ise yetkili servislerden ücretsiz destek, hizmet ve iphone batarya onarım hizmetlerinden faydalanmanız tavsiye edilir. Bu konuda yetkili servislerde yaşayacağınız gsm sektöründeki iletişim sorunlarından rahatsızlık veya olumsuz bir tepki almanız durumunda güvenilen özel cep telefonu teknik servis firmalarından ( citrusmobil ) destek alabilirsiniz.

 • iPhone Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılması Sağlıklı Olur

  iPhone batarya değişimi, sadece pil ile alakalı şarjın çabuk bitmesi veya pil şişmesi gibi durumlarda yapılmalıdır. iPhone pil sağlığı %80 ve üzeri seviyede iken telefonun şarjı çabuk bitiyorsa telefonunuza yazılım güncellemesi veya yazılım sıfırlaması yaparak denemenizi tavsiye ederiz. Bazı bozuk uygulamalar veya güncellemesi yapılmamış uygulamalar da şarjın çabuk bitmesine etken olur.

  Doğru tespiti yaparak telefonun batarya değişimi işlemini yapmanız soruna çözüm olur. Telefonun şarjını çabuk bitmesine neden olan başka bir sorun var ise bu sorunlar tespit edilip giderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde telefona 2-3 kat yüksek amperli batarya bile taksanız şarjınız çok çabuk bitecektir.

  Eğer daha önce Apple batarya değiştirmenize rağmen sorununuz çözülmediyse telefonu incelenmesine için bize ulaştırabilirsiniz. Telefonda oluşabilecek herhangi bir parçanın veya özelliğin arızalanması, çalışmaması da telefonun şarjının çabuk bitmesine neden olur.

iPhone Batarya Değişimi için Bize Ulaşın

İstanbul’da profesyonel ve en iyi iPhone tamir servisleri Avrupa ve Anadolu Yakasında Bulunan Şubelerimiz İle CitrusMobil firmasına aittir. Gerek müşteri memnunietleri gerekse yapılan tamirlerde verilen garanti süresi ve kullanılan parçalardaki kalite ile en iyi hizmet ve fiyat politikası ile servislerimize bekleriz.

iPhone Batarya Değişimi Bayrampaşa

İstanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa’da bulunan servisimizde iPhone batarya değişimi hızlıca ve garantili olarak yaptırabilirsiniz. Bayrampaşa şubesi Pazar günü hariç Sabah 10:00 Akşam 20:00 saatler arası açıktır.

iphone tamiri bayrampasa www.citrusmobil.com

iPhone Batarya Değişimi Kadıköy

İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy’de bulunan iPhone batarya değişimi işlemini uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet veren şubemizde yaptırabilirsiniz. Kadıköy Şubemiz Pazar günleri hariç Sabah 10:00 Akşam 20:00 arası açıktır.

iphone tamiri kadikoy www.citrusmobil.com

iPhone Batarya Değişimi Fiyat” üzerine 5 yorum

 1. İphone 6s telefonum var. Telefonun sol tarafında ekran ile kasa bölümünde açılma var. Ekrana biraz dokununca izler çıkmaya başlıyor. Pil şişmil diyorlar ne yapmamız gerekir

  1. Merhaba, Telefonun bataryasında şişme mevcut olduğu zaman söylediğiniz sorunlar ile karşılaşıyorsunuz. Batarya değişimi ile sorunu çözebiliriz.

 2. Merhaba, iPhone 7 telefonum var. Bataryasini kendim değiştirmek istedim ekrandaki soketlerden biri koptu ve şimdi parmak okuyucu çalışmıyor. Yardımcı olabilirmisiniz

  1. Ekrana bağlı olan home tuşu ( parmak okuyucu ) filmine zarar vermiş olabilirsiniz. Onarım için ervislerimizden destek alabilirsiniz.

 3. iphone 6 plus batarya değişimi yaptırdım 21.09.2021 tarihinde . 2 aydır kullanıyorum ve performansı çok iyi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir