İphone Arka Cam Değişimi

Telefonların arka tarafı cam ve benzeri maddelerden kullanılmaya başlaması arka cam kırılması ihtimalinide beraberinde getiriyor. Telefona gelebilecek herhangi bir darbede telefonların ekrankları kırılılıyordu. Artık darbe ve çarpmalarda, düşmelerde telefonun ” arka cam “da kırılma ihtimali vardır. İphone arka cam değişimi işlemi diğer telefon modellerine göre çok daha zor olduğu için, işinde uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. “İphone arka cam değişimi” Citrus Mobil servisimizde özel lazer makinalarda yapılmaktadır. İphone arka cam değişimi özel makinalarda yapılmayıp, kesici aletler ile güç kullanılarak yapılan işlemler sonucu telefonunuz ciddi hasarlar görebilir. İphone arka cam değişim işlemi ortala 3-4 saat sürmektedir. Bu işlem sonucu telefonunuzda hiçbir bilgi silinmez. İphone cam değiştirilirken, arka camın altında kablosuz şarj özelliğini sağlayan siyah geniş bir film vardır. iPhone arka cam değişim işlemi yapılırken bu kablosuz şarj özelliğini sağlayan parçaya zarar gelirse, bu özellik artık kullanılamaz hale gelir. iPhone arka cam değişim konusunda Türkiye’nin en iyi firmasıyız. Bunu müşterilerimizin memnuniyeti göstermektedir.

iphone xr arka kapak degisimi
iPhone arka cam değişimi

iPhone arka cam değişim fiyatı

iPhone arka cam değişim fiyat listesine göre telefonunuzun arka cam değişim fiyatlarını görebilirsiniz. Arka cam değişim işlemlerinin tamamı özel lazer makinelerinde yapılmakdır.

TELEFON MODELİARKA CAM DEĞİŞİM FİYATI
İphone 8 arka cam değişimi
249 TL
İphone 8 plus arka cam değişimi 299 TL
İphone X arka cam değişimi 299 TL
İphone XS arka cam değişimi 349 TL
İphone XS MAX arka cam değişimi 349 TL
İphone XR arka cam değişimi 349 TL
İphone 11 arka cam değişimi 399 TL
İphone 11 PRO arka cam değişimi 499 TL
İphone 11 PRO MAX arka cam değişimi 599 TL
İphone SE 2 ( 2020 ) arka cam değişimi 299 TL

Telefonunuzun dış cam değişimi hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız Üst Cam / Dış değişimi fiyat bilgisi için 0216 338 20 15 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.