iPhone Arka Cam Değişimi ve Fiyat Listesi

favicon

iPhone Arka Cam Değişimi İle Telelefonunuzu Yenileyin. Türkiye'nin En İyi iPhone Tamir Servisi.

iPhone arka cam degisimi fiyati www.citrusmobil.com

iPhone arka camı kırıldı veya çatladı ise sadece arka cam değişimi yaptırarak telefonunuzdaki bilgiler silinmeden onarımını yaptırabilirsiniz.

180 Gün Garanti

Cep telefonu tamiri konusunda yapılan işlemlerin tamamına 180 Gün Garanti Verilmektedir.

Hızlı Onarım

Ekran değişimi, batarya değişimi gibi parça değişim işlemleri ortalama 1-3 saat anakart onarımları 24 saat içerisinde gerçekleşmektedir.

Ücretsiz KArgo

Türkiye'nin her yerinden ücretsiz Yurtiçi Kargo ile gönderim imkanı

iPhone Arka Cam Değişimi

iPhone arka cam değişimi fiyat listesinde yeralan telefon modellerine bakar değişim ücretleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. En iyi fiyat ve hizmet politikamız ile ekran değişimi için servislerimize bekleriz.

bilgileriniz silinmez

iPhone arka cam değişimi yapılan telefonlarda bilgileriniz kesinlikle silinmez.

Aynı Gün Teslimat

iPhone telefonlarda arka cam değişimi süresi ortalama 3 saattir. Maksimum işlem süresi 24 saattir.

Türkiye Geneli Ücretsiz Kargo

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Yurtiçi Kargo ile ücretisiz kargo gönderimi.

İstanbul için Servislerimiz

İstanbul Avrupa yakası Bayrapaşa ve Anadalu yakasında Kadıköy’de bulunan servislerimizde işlem yaptırabilirsiniz.

iPhone arka cam kırıldı ne yapabilirim ?

Arka camı kırılan iphone telefonlarda kullanımıza engel olacak veya zarar verebilecek bir kayıp yaşamazsınız. Fakat akr tarafında yüksek cam alaşımlı malzeme kullanıldığı için elinizi ve cildinize  kırılan cam parçacıkları zarar verebilir. Buna dikkat etmelisiniz. iPhone arka cam da çatlak veya kırık oluştu ise, telefonun sadece arka cam bölümünü değiştirerek çok daha ucuza onarım sağlamış olursunuz.

Yeni iPhone telefonların arka tarafı cam ve benzeri maddelerden kullanılmaya başlaması arka camın kırılmasını da beraberinde getiriyor. Telefona gelebilecek herhangi bir darbede telefonların ekrankları kırılılıyordu. Artık darbe ve çarpmalarda, düşmelerde telefonun ” arka cam “da kırılma ihtimali vardır. İphone arka cam değişimi işlemi diğer telefon modellerine göre çok daha zor olduğu için, işinde uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

iPhone arka cam değişim fiyatları

iPhone arka cam değişimi 8, 8 plus, x, xs, xs max, xr, 11, 11 pro, 11 pro max, 12, 12 pro, 12 pro max, 12 mini telefonlara yapılmaktadır. Aşağıdaki iphone arka cam değişimi fiyat listesine bakarak onarım ücretlerini öğrenebilirsiniz.

iPhoe Arka Cam Değişimi ModelleriiPhone Arka Cam Değişimi Fiyatları
iPhone 8 Arka Cam Değişimi350 TL
iPhone 8 Plus Arka Cam Değişimi350 TL
iPhone X Arka Cam Değişimi400 TL
iPhone Xs Arka Cam Değişimi400 TL
iPhone Xs Max Arka Cam Değişimi400 TL
iPhone Xr Arka Cam Değişimi450 TL
iPhone 11 Arka Cam Değişimi500 TL
iPhone 11 Pro Arka Cam Değişimi600 TL
iPhone 11 Pro Max Arka Cam Değişimi600 TL
iPhone 12 Arka Cam Değişimi800 TL
iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi800 TL
iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi800 TL
iPhone 12 Mini Arka Cam Değişimi800 TL

iPhone arka cam değişimi ne kadar

Telefonun modeline göre değişen iphone arka can değişim ücretleri 350 TL’den başlamaktadır. iPhone arka can değişim fiyatlarına bakarak güncel olarak arka cam değişim fiyatlarını öğrenebilirsiniz. iPhone arka cam değişimi ne kadar? diye merak ediyorsanız sayfamıza bakabilir yada bizimle iletişime geçebilirsiniz

iPhone arka cam değişimi nasıl yapılıyor

iPhone arka cam değişimi yapılırken telefonun ekranı ve diğer iç aksamları sökülerek yapılmaktadır. Lazer makinesinde başlanan işlem sonrası kalan vam ve yapışkan kırıntıları temizlemek için kullanılacak olan kimyasal malzemenin telefona zarar vermemesi sağlanır. Arka cam değişimi iphone telefonlarda yapıldıktan sonra telefon tamamen toplanararak genel testleri yapılması için hazır hale getirilir. Face id, kablosuz şarj, dokunmatik ekran, kamera gibi özellikler kontrol edildikten sonra müşterimize teslim edilir.

Sık Sorulan Sorular

iPhone kasa değişimi ve arka cam değişimi arasında fark nedir?

iPhone kasa değişimi işleminde telefonın kenarındaki metalik bölüm ve arka camı değişmektedir. Ayrıca kamera camı da iphone kasa değişimi işleminde yenilenmektedir.

Arka cam değişimi yapılınca face id ve kablosuz şarj özelliği çalışır mı?

Arka cam değişimi yapılmadan önce telefonun zarar görebilecek parçalarını uzman teknisyenlerimiz tarafından sökülerek tekrardan montajı ve testleri yapılmaktadır. Arka cam değişimi işleminde telefonun hiç bir özelliğine zarar gelmez.

Arka Cam Değişince Bilgiler Silinir Mi ?

iPhone arka cam değişimi, telefondaki biliglerinize zarar verecek bir işlem değildir. Bu sebeple yapılacak işlem sonrasında telefonunuzdaki bilgiler kesinlikle silinmeyecektir.