iPhone Arka Cam Değişimi ve Fiyat Listesi

iphone anakart tamiri fiyatlari 1

Uzman Kadrosu ile
iPhone Arka Cam Değişimi
Citrus Mobil'de

Apple iPhone Arka Cam Değişimi

Yeni iPhone telefonların arka tarafı cam ve benzeri maddelerden kullanılmaya başlaması arka camın kırılmasını da beraberinde getiriyor. Telefona gelebilecek herhangi bir darbede telefonların ekrankları kırılılıyordu. Artık darbe ve çarpmalarda, düşmelerde telefonun ” arka cam “da kırılma ihtimali vardır. İphone arka cam değişimi işlemi diğer telefon modellerine göre çok daha zor olduğu için, işinde uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

iPhone arka cam kırıldı ne yapabilirim ?

Arka camı kırılan iphone telefonlarda kullanımıza engel olacak veya zarar verebilecek bir kayıp yaşamazsınız. Fakat akr tarafında yüksek cam alaşımlı malzeme kullanıldığı için elinizi ve cildinize  kırılan cam parçacıkları zarar verebilir. Buna dikkat etmelisiniz. iPhone arka cam da çatlak veya kırık oluştu ise, telefonun sadece arka cam bölümünü değiştirerek çok daha ucuza onarım sağlamış olursunuz

iPhone arka cam değişimi ne kadar

Telefonun modeline göre değişen iphone arka can değişim ücretleri 299 TL’den başlamaktadır. iPhone arka can değişim fiyatlarına bakarak güncel olarak arka cam değişim fiyatlarını öğrenebilirsiniz. iPhone arka cam değişimi ne kadar? diye merak ediyorsanız sayfamıza bakabilir yada bizimle iletişime geçebilirsiniz

iPhone arka cam değişimi nasıl yapılıyor

iPhone arka cam değişimi yapılırken telefonun ekranı ve diğer iç aksamları sökülerek yapılmaktadır. Lazer makinesinde başlanan işlem sonrası kalan vam ve yapışkan kırıntıları temizlemek için kullanılacak olan kimyasal malzemenin telefona zarar vermemesi sağlanır. Arka cam değişimi iphone telefonlarda yapıldıktan sonra telefon tamamen toplanararak genel testleri yapılması için hazır hale getirilir. Face id, kablosuz şarj, dokunmatik ekran, kamera gibi özellikler kontrol edildikten sonra müşterimize teslim edilir.

Sık Sorulan Sorular

iPhone kasa değişimi ve arka cam değişimi arasında fark nedir?

iPhone kasa değişimi işleminde telefonın kenarındaki metalik bölüm ve arka camı değişmektedir. Ayrıca kamera camı da iphone kasa değişimi işleminde yenilenmektedir.

Arka cam değişimi yapılınca face id ve kablosuz şarj özelliği çalışır mı?

Arka cam değişimi yapılmadan önce telefonun zarar görebilecek parçalarını uzman teknisyenlerimiz tarafından sökülerek tekrardan montajı ve testleri yapılmaktadır. Arka cam değişimi işleminde telefonun hiç bir özelliğine zarar gelmez.

Arka Cam Değişince Bilgiler Silinir Mi ?

iPhone arka cam değişimi, telefondaki biliglerinize zarar verecek bir işlem değildir. Bu sebeple yapılacak işlem sonrasında telefonunuzdaki bilgiler kesinlikle silinmeyecektir.

Yorumlarımız