tarihinde yayınlandı Yorum yapın

iPhone Ahize Değişimi Fiyatları

iPhone Ahize Değişimi

Günümüzde çoğu kişinin en çok tercih ettiği telefon modeli iPhone‘dur. Bununla birlikte her geçen gün telefonlar ile kaza yapma olasılığı artıyor. Bu kazaların sonucunda başlıca telefonun ekranının kırılması, ahizenin arızalanması veya dokunmatiğinin bozulması olayları geliyor. Bu kaza sorunlarını çözmek için ise telefonunuzu teknik servise götürüp yeniden kullanılabilir hale getirmeniz gerekiyor. iPhone ahize değişimi için ise telefonun sökülüp ahize kısmının kontrol edilmesi ve ardından tamir edilmesi gerekmektedir.

iPhone Ahize Değiştirilmezse Ne Olur?

iPhone telefonlarının ahize kısmı, genellikle içerisine su veya herhangi bir sıvı madde kaçtığı için ya hiç çalışmıyor, ara sıra çalışarak ahizeden cızırtılı ses gelmesini ya da telefon görüşmesi sırasında karşı tarafın sesinin az gelmesini sağlıyor. Telefonunuzu bu arızalar ile birlikte tamir ettirmeden kullanmak kulak sağlığınıza zararlıdır. Çünkü eğer iPhone’larda arızalanan bir parça tamir edilip veya değiştirilmez ise bu sorunun ileride daha büyük sorunlara neden olacağı da bir gerçektir. Ayrıca bunun dışında parçası arızalanan telefonu 2. el olarak satmak daha zordur. Çünkü çoğu kişi sorunsuz telefon almak ister. Bununla birlikte telefonunuzun değeri düşecek ve ucuz bir rakama ancak satabileceksiniz. Bunun dışında iPhone ahize oldukça önemlidir.

iPhone Ahize Değişimi Fiyatları

iPhone Ahize Arızası Çözümü

iPhone ahize değişimi için birçok çözüm yolu mevcut. Bunlardan en mantıklı ve en faydalı olanı ise telefonunuzu bir teknik servise götürüp orada tamir ettirmek veya telefonunuza iPhone ahize değişimi işlemi yaptırmanızdır. Bununla birlikte uzman teknik ekibimiz iPhone ahize değişimde sizlere yardımcı olacak ve telefonunuzu ilk günkü gibi kullanmanızı sağlayacaktır. iPhone ahize değişimi fiyatları ise telefonunuzun model ve o anki almış olduğu hasar oranına göre genellikle değişkenlik göstermektedir. Bunun dışında fiyatlar müşterilerimize en uygun fiyatlardır.

iPhone Ahize Değişimi Fiyatları

Model / İşlemAhize Değişimi Fiyatı
iPhone 4 Ahize Değişimi60,00₺
iPhone 4s Ahize Değişimi60,00₺
iPhone 5 Ahize Değişimi80,00₺
iPhone 5c Ahize Değişimi80,00₺
iPhone 5s Ahize Değişimi80,00₺
iPhone SE Ahize Değişimi80,00₺
iPhone 6 Ahize Değişimi100,00₺
iPhone 6 Plus Ahize Değişimi120,00₺
iPhone 6s Ahize Değişimi120,00₺
iPhone 6s Plus Ahize Değişimi140,00₺
iPhone 7 Ahize Değişimi150,00₺
iPhone 7 Plus Ahize Değişimi170,00₺
iPhone 8 Ahize Değişimi170,00₺
iPhone 8 Plus Ahize Değişimi200,00₺
iPhone X Ahize DeğişimiStok Sorunuz
iPhone Xr Ahize DeğişimiStok Sorunuz
iPhone Xs Ahize DeğişimiStok Sorunuz
iPhone Xs Max Ahize DeğişimiStok Sorunuz

Ücretsiz Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Çift taraflı ücretsiz kargo ile ahize değişimi yapılacak cihazınızı bize gönderin, aynı gün ahize değişimi tamamlayıp size geri gönderelim. Kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kargo gönderimi hakkında detaylı bilgi almak için Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? sayfasını ziyaret ediniz.

Aklınıza takılan tüm soru ve detaylar için 0(216) 606 39 91 numaralı müşteri hizmetlerinden ya da 0(552) 432 10 91 numaralı WhatsApp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir