tarihinde yayınlandı Yorum yapın

iPhone 7 Plus Tamiri

iphone 7plus tamiri

iPhone 7 plus tamiri konusunda ihtiyaç duyduğunuz ekran onarım ve değişmi, pil değişimi, şarj sorunları, anakart tamiri gibi hepsini bir arada Citrusmobil servislerinde yaptırabilirsiniz.

iPhone 7 plus tamiri işleminde en çok servisimize gelen onarımların başında yapılan anakart onarımı ses entegresi tamiridir.

Diğer onarımlarda en çok servisimize iphone ekran değişimi ve iphone batarya değişimi gelmektedir.

iPhone 7 Plus tamiri
iphone 7 plus tamiri

iPhone 7 Plus Tamiri Olarak Yaptığımız İşlemler

iPhone 7 Plus tamiri konusunda servisimizde ihtiyacınız olacak bütün onarımları yapmaktayız. Telefonun sorunlarunlara göre yapılacak olan işlemler başlık ve madde olarakaşağıda belirtilmiştir.

iPhone 7 plus ekran tamiri ve değişimi

iPhone 7 plus ekran sorunu olan telefonlarda ön cam değişimi ve ekran değişimi yapılarak telefonun görüntü ve dokunmatik sorunlarına çözüm sağlayabilirsiniz.

iPhone 7 plus batarya değişimi

iPhone 7 plus pil sorularınız için hızlı ve garantili batarya değişimi yaptırabilirsiniz. iPhone 7 plus batarya değişimi işlemlerinde 1 yıl kvk garantili ve A kalite batarya seçeneği mevcuttur.

iPhone 7 plus şarj soketi sorunları

iPhone 7 plus tamiri olarak şarj soketi ve şarj sorunlarını servisimizde ücretsiz arıza tespiti yaptırarak onarım ve değişim yaptırabilirsiniz. iPhone 7 plus şarj soketi değişimi değişimi alt bord olarak yapılmaktadır. Alt bord değişimi ile wifi ve hoparlör bağlantı filmi de yenilenmiş olmaktadır.

iPhone 7 plus hoparlör değişimi

iPhone 7 plu alt hoparlörden az ses gelmesi veya cızırtılı ses gelmesi durumunda alt hoparlör değişimi yapılarak sorun çözülür. iPhone 7 plus hoparlör değişimi tek bir parça olarak yapılmaktadır. iPhone 7 plus telefonlarında alt bölümünde sadece tek hoparlör vardır.

iPhone 7 plus kasa değişimi

iPhne 7 plus tamirinde en çok servisimize gelen onarımlarından biridir.iPhone 7 plus kasası kullanıma göre soyulmakta ve boyası atmakta hatta kırılabilmektedir. Bu durmda iphone 7 plus kasa değişimi yapılarak telefonun görsel olarak yenileyerek, yenilenmiş bir telefona sahip olabilirsiniz.

iPhone 7 Plus Anakart Tamiri

iPhone 7 plus anakart tamiri yapılmadan önce telefonun dikkatlici testlerini yapıp müdahel edilmesi gerekir. iPhone 7 plus anakart tamiri olarak en sık karşılaşılan sorunlar ses entegresi, kamera entegresi, wifi entegresi gibi anakart üzerinde bulunan entegrelerin arızalanıp değişim ile tekrar kullanılabilir hale gelen sorunlardır.

iPhone 7 plus wifi entegresi tamiri

iphone 7 plus wifi menüsü hiç açılmadığı zaman, wifi menüsü açılsa bile hiç bir kablosuz ağı bulamadığı zaman yapılır. Bu parça arızaladığı zaman bir çok kullanıcıda bluetooth bağlantısında da sorunlar yaşamaktadır.

iPhone 7 plus ses entegresi tamiri

iPhone 7 plus telefonun kronik hatası mı desek en hassas parçası mı desek doğru olur siz karar verin. En çok işlem yapılan onarım olan ses entegresi tamiri anakart üzerinde bulunan ve telefonun bütün ses fonksiyonlarını kontrol eden parçadır. Bu parça arızalandığında telefon görüşmesi, video müzik dinleme gibi bir çok fonksiyonda ses gelmez.

iPhone 7 plus kamera entegresi tamiri

İphone 7 plus kamera entegresi çok fazla bozulmasa da, anakart onarımı olarak karşılaştığımız ve başarılı olarak tamiri yapılabilen bir arızadır. Ön veya arka kamerann çalışmadığı zaman yapılan kamera değişim işlemleri de sonuç vermediği takdirde kamera enteresi değişimi yapılarak sorun çözüme kavuşur.

iPhone 7 Plus Tamiri Siz Sorun, Biz Cevaplayalım.

Telefon kullanumında sorun yaşadığınız özellikler ve fonksiyonlar için bize ulaşarak iphone 7 plus tamiri yaptırabilirsiniz. iPhone 7 plus tamir hizmetine başlamadan önce ücretsiz arıza tespiti yapılarak bilgilendirme sonrası onarıma başlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir