iPhone 6s Ses Entegresi Değişimi ve Fiyatı

 450,00

Açıklama

iPhone 6s Ses Entegresi Değişimi Fiyatı 450 TL’ dir. iPhone 6s telefonda yapılan tamir işlemlerinde kullanıcıların bilgisi kesinlikle silinmez. Ses entegresi değişimi veya tamiri yapılan iphone 6s cep telefonlarına 6 ay garanti verilmektedir.

iPhone 6s ses entegresi ile beraber yapacağınız diğer tamir işlemlerinde (ekran değişimi, batarya değişimi v.s.) indirimli olarak faydalanabilirsiniz.

iPhone 6s Ses Entegresi Sorunu

İphone 6s ses entegresi sorunu, anakart üzerinde bulunan ve telefonun bütün ses işlemlerini kontrol eden ses entegresiniz arızalanması veya arızalandığı zaman altındaki veri yollarını yakmasıyla meydana çıkar.

Peki bu neden olur? Genelde telefon darbe aldığı zaman veya darbe aldıktan belli bir süre sonra ani bir telefondaki ısınma ile meydana gelir. Kullanılan şarj aletlerini vermiş olduğu yüksek ve dengesiz akımlarda bu sorunu yaratabilmektedir. Bazı zamanlarda bozuk indirilen bir yazılım güncellemesinden sonra bu arıza oluşabilir.

Apple firması bu iPhone 6s ve iPhone 6s plus cep telefonları da kapsayan gnel bir ses entegresi sorunu çözmek için uğraşması gerekmektedir. Bu açıklamanın üzerinden ücretsiz değişim kampanyası başlatmış, sonrasında bu kampanyası bir anda açıklama yapmadan sonlandırmıştı.

iPhone 6s Ses Entegresi Ne İşe Yarar ?

iPhone 6s ses entegresi 3-4mm boyutunda ve 144 bacaklı telefonun anakartı üzerinde bulunana ve iphone 6s telefondaki bütün ses akışını sağlayan parçadır. iPhone 6s telefonda ses entegresi arızalandığı zaman ses ile ilgili sorunların tamamı başlar ve telefonun sesini müzik dinlerken, arama yaparken, oyun onarken, video seyrederken tamamen kesilmesini sağlar.

iPhone 6s Ses Entegresi Değişimi Fiyatı

iPhone 6s ses entegresi değişimi fiyatı 350 TL’dir. Yapılan işlemlerde 6 ay citrus mobil garantisindedir.

iPhone 6s ses entegresi değişimi, Sadece anakart tamiri konusunda uzman kişiler tarafından ve profesyonel cihazlar ile yapılabilmektedir. Servisimizde apple iphone anakart tamiri konusunda uzman teknik servis ustalarımız, sürekli yapmaya alıştığı ve sorunu ses entegresi sorununu çözüm konusunda uzmanlaşmışlardır.

Bazı durumlarda sadece ses entegresini değiştirmek sorunu çözüme kovuşturmayabilir. Çünkü daha önce bahsettiğimiz gibi ses entegresi arızalandığı zaman altındaki veri yollarına da zarar vermektedir. Zarar gören bu veri yolları onarılmadan sadece ses entegresini değiştirmek arızayı düzeltme konusunda çözüm sağlamaz. Veri yolları kopuk olan anakartımızdaki veri yollarının tamir edilerek onarılması gerekmektedir.

iPhone 6s Ses Entegresi Arızası Belirtileri Nelerdir ?

iphone 6s kullanıcıları kronik arızalı bir telefon kullanmaya alışması gerekmektedir. Telefonunuzda ses ile ilgili bir sorun var ise anakart üzerindeki ses entegresinde arıza olma ihtimali yüksektir.

Telefon görüşmesi yaptığınız zaman sesiniz karşı tarafa gitmez, yine telefon görüşmesi esnasında da konuştuğunuz kişinin sesi size gelmez.

Telefon görüşmesi yaparken hoparlör açamazsınız. Hoparlöre açmak için ekrandaki menü soluk renkte ve pasif durumda olur.

Müzik dinlemek isterken, youtube gibi uygulamalarda video seyretmek isterken sesi dışarı vermez.

Kamera ile video çekimi yaptığınız zaman cızırtılı bir ses ile video kaydını tamamlar.

Yukarıdaki anlattığımız şikayetler sizin kullandığınız iphone 6s telefonda da var ise Servisimize ulaşıp telefonun tamiri ve onarımı için yardım alabilirsiniz

iPhone 6s Ses Entegresi Değişimi Garantili mi? Ne Zaman Teslim Edilir?

Teknik servisimiz haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ses Entegresi değişimi iphone 6s telefonlar için servisimize gelen müşterilerimizi aynı gün ortalama 3 saatte teslim edilmektedir. Kargo ile gönderimde servisimize ulaşan cep telefonu ekranı değişimi sağlandıktan sonra aynı kargo ile geri gönderimi yapılmaktadır. Servisimize kargo ile ulaşmak telefonunu göndermek isteyen kullanıcılarımız 2 taraflı ücretsiz kargo hizmetinden yararlanırlar.

Telefonu servisimize gönderirken ve tamir sonrası telefonu teslim almak için kargo ücreti ödemekteler. Ücretsiz kargo hizmetimiz Türkiye’nin tamamına geçerlidir. Aklınıza takılan bütün sorular için whatsapp destekten anında bilgi alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden çok teşekkür ederiz

iPhone 6s Ses Entegresi Değişimi Servis Süresi

iPhone 6s telefonu ses entegresi için servis süreci müşterinin bize ulaşması ve teknik servis için almak istediği hizmeti seçerek başlar.

Kargo ile telefonu teknik servisimize göndermek isteyen müşterilerimiz Yurtiçi Kargo firmasından 648648423 nolu anlaşma kodu ile ücretsiz kargo ile gönderebilirler. iPhone 7 Plus cep telefonun ses entegresi değişim işlemi tamamlandıktan sonra müşterimize ücretsiz kargo ile tekrar geri gönderim yapabiliriz. Müşterimizi ödeme işlemi Havale – EFT işlemi ile yapabilmektedirler.

iPhone 6s ses entegresi değişimi için teknik servisimize gelmek isteyen müşterilerimiz servisimizde bekleme ve işlem süresi toplamda ortalama 3 saattir. Çayınızı kahvenizi içerken bizde o arada sizin iPhone 6s telefonun ses entegresi değişim işlemini tamamlamış oluyoruz.

iPhone 6s telefonunuz ile ilgili herhangi bir sorununuz var ise canlı whatsapp destek hattından anında cevap alabilirsiniz.

iPhone 6s ses entegresi değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz için iPhone 6s plus ses entegresi sayfasına bakabilirler.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“iPhone 6s Ses Entegresi Değişimi ve Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir