iPad Şarj Soketi Değişimi

iPad şarj soketi değişimi tabletin ekranı sökülerekyapılan ve zorluk seviyesi üst seviyede bir işlemdir. Citrusmobil servislerinde şarj sornu olan apple ipad tabletinizi yaptırabilirsiniz. iPad şarj soketinde oluşan temassızlık ve hiç şarj olmama sorunları için apple yetkili servislerinde parça değişimi yapılmamaktadır. Bunun yerine tabletin yenisi ile değiştirmek için fiyat verilmektedirler. Tabletinizin şarj soketi ve diğer şarj sorunlarının tamiri içn servisimizden destek alarak uygun fiyatlı tamir sonrasında güvenle kullanabilirisiniz.

iPad şarj olmuyor sorunan büyük etken şarj soketidir. iPad şarj soketi sıvı teması, farklı şarj aletleri ile kullanma ve ipad şarjda iken tableti kullandığımız durumlarda zamanla aşınarak bozulmaktadır. Şarj soketi tamamen arızalandığı zaman tableti şarja taktığınızda hiç bir şekilde şarj işareti çıkmaz. Şarj soketinde aşınma ve yıpranma olduğu zaman çok yavaş bir şekilde şarj eder. Şarj soketinde kısa devre var ise, çok hızlı şarj olup çok hızlı şarjı bitirebilir.

Bir diğer durumda ise ipad bataryasının ömrü tamamen bitti ise, şarj ediyor gösterir fakat tablet açılmaz veya açıldığı gibi birkaç dakika içerisinde kapanır. Bu durumda ipad batarya değişimi yapılması gerekir.

En Çok Karşılaşılan iPad Şarj Soketi Sorunları

Servisimize gelen iPad şarj soketi şikayetlerinden en çok karşılaşılan durumları ve çözüm yollarını aşağıda madde madde belirtiyoruz. Sizde tabletinizdeki şarj sornlarına nasıl çözüm getirdiğimize dair açıklamalara bakabilirsiniz.

  • iPad şarj soketini bastırınca şarj oluyor : Bu sorun en çok şarj soketinin toz ve kirden kaynaklı dolmasından kaynaklıdır. Eğer böyle bir sorununuz var ise önce şarj soketi temizliği yapılması gerekir. Şarj soket temizliği yapıldığı takdirde sorun evam ediyor ise, şarj soketinin tırnakları kırılmış olabilir. Şarj soketinin tırnakları kırıldığı zaman ipad şarj soketi değişimi yapıyoruz.
  • iPad kapalıyken şarj oluyor açıkken şarj olmuyor : iPad kapılıyken şarj olup açıkken şarj olmaması şarj soketi veya şarj entegresi kaynaklı olabilecek bir sorundur. Servisimizde arızanın net tespiti yapılabilemesi için gerekli kontroller yapıldıktan sonra müdahale edilmektedir.
  • iPad şarj oluyor gösteriyor ama şarj olmuyor : Uzun zamandır kullanılmayan ipad tabletlerde ve eski model tabletlerde çok görülen bir durumdur. iPad şarj olduğunu gösteriyor ama şarj olmuyorsa önce farklı ve yüksek amperli şarj aleti ile denemelidir. Daha sonra batarya ve şarj soketi test edilmelidir. En sonra olarak ta ipad anakart sorunu varmı yok mu diye kontrol edilir.
  • iPad şarj soketi yandı, tablet açılmıyor : iPad tableti şarj etmeye çalışırken oluşan şarj soketi yanması durumunda, şarj soketi değişimi yapılarak tablette başka bir zarar verip vermediği kontrol edilir. Bu durumda genelde şarj entegresi de zarar görmüş olmaktadır.

iPad Şarj Soketi Değişim Fiyatları

iPad şarj soketi değişim fiyatları için aşağıdaki listesinee bakabilirsiniz. Tabletinizin modelini listede bulamıyorsanız veya güncel fiyat bilgisi belirtilmemiş ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iPad Şarj Soketi Değişimi İçin Bize Ulaşın

iPad şarj soketi sorunu yaşadağınız zaman önelikle farklı bir şarj aleti ile tabletinizi kontrol ediniz. Eğer temassızlık veya hiç şarj olmama sorunu devam ediyor ise, gerekli kontrollerin ve tamirin yapılması için bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

CitrusMobil Servisleri Nerede ?

Şarj soketi sorunu olan ipad tabletinizi citrusmobil servislerine gelerek veya yurtiçi kargo ile ücretsiz gönderim yapabilirsiz.

İstanbul Avrupya Yakası Citrusmobil : Yenidoğan mahallesi, Eti Sokak, No:13/B Bayrampaşa (Sağmalcılar Metro durağına çok yakın)

İstanbul Anadolu Yakası Citrusmobil : Rasimpaşa mahallesi, Yavuztürk Sokak No:25/1 Kadıköy (Boğa heykeli ile söğütlüçeşme metrbos durağı arasında kalmaktadır.)

Yurtiçi Kargo Gönderimi : Anlaşma Kodu : 770024707. Adres bilgisi: Yenidoğan mahallesi, Eti Sokak, No:13/B Bayrampaşa/ İstanbul

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.