iPad Ekran Değişimi

iPad ekran değişimi tabletler için verdiğimiz tamir onarım ve teknik servis işlemleri 6 ay Citrus Mobil garantisindedir.

Apple ipad ekran değişimi işleminde hiçbir bilgi ve veri kaybı olmadan ipad’inizi kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Apple ipad ekran tamiri onarım ve teknik servis işlemi ortalama 3 saat sürmektedir.
iPad Ekran Değişimi ve Ön Cam Değişimi Arasındaki Fark
iPad ekran değişimi ve Ön cam değişimi arasındaki farkı anlamak yapılacak işlemin maliyetine ve süresine çok büyük bir etkendir. Ön cam kırık ipad tabletlerin iç lcd ekranları ile beraber komple ekran değiştirmek yerine, ipad ekran fiyat olarak yarı yarıya gelecek ipad ön cam değişimi yapmak çok daha mantıklıdır. Gsm sektöründeki iletişim ve arızayı iyi analiz ederek müdahale etme tablet ekranı değiştirme işleminde 500 tl ila 2000 tl arasında fiyat avantajı sağlar.

Önce iPad tabletin ekran değişimi ve cam değişimi yapılması için hangi şartlar gerekli onu inceleyelim

İpad ön cam değişimi yapılabilmesi için olmazsa olmaz şartlardan birincisi ipad tabletin görüntüsünde hiçbir sorun olmaması gerekmektedir. iPad tabletin görüntüsünde sorun olup olmadığını nasıl anlarsınız. Ekranda görüntüde bozulma, renk solması, beyaz – kırmızı gibi çizgiler, siyah leke var ise tablete komple ekran değişimi yapılması gerekir. Komple ekran değişim yapılması demek iç lcd ekran ile ön camın beraber değişmesi demektir.

Eğer tabletin görüntüsünde yani iç lcd ekranda yer alan görüntüde sorun yok ise ön cam değişimi yapılabilir. Ön cam değişecek tabletlerin sadece parmağınızla dokunduğunuz dış camı değişmektedir. Ekranın üzerinde çatlak kırık ve tuzla buz olmuş cam var ise bu bölün tamamen değişerek 500 tl ile 1000 tl gibi fiyat avantajı sağlamış olursunuz.

iPad ön cam değişimi yapıldığı zaman, siyah kenar çerçeveli olan ipad tabletin kenarındaki siyah ve beyaz çerçeveli olan ipad tabletin beyaz olan bölümü de tamamen yenilenmektedir.
iPad Kasa Düzeltilmesi Değişimi ve Fiyatı
iPad tabletin kasasındaki yamulma ve köşede darbe var ise yetkili servislerde ipad ekran değişimi yapılmaz. Böyle kasasında darbe yamuk olan tabletlerin kasa düzeltme işlemi servisimizde yapıldıktan sonra ekran değişimi işlemine başlanır. Kasa düzeltme işlemi dikkatlice ve hassas bir şekilde yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde tabletin kasası kırılma şansı vardır. Eğer tabletinizin kasasında sorun var ise hassas ve özenle ilgilenebilecek bir özel servisten destek alabilirsiniz.
iPad Dokunmatik Sorunu Tamiri ve Çözümü
iPad dokunmatik sorunu çözümü sadece dokunmatikli ön cam değişimi veya komple ekran değişimi ile sağlanabilmektedir. iPad dokunmatik değişimi yapılabilmesi için, iç lcd ekranda herhangi bir görüntü kaybı olmaması gerekmektedir. iPad tabletinizin dokunmatik ile ilgili sorununu çözmek için bizimle iletişim kurabilir gsm, whatsapp ve sabit numaradan arama yapabilirsiniz.
Apple iPad Ekranın Yarısı veya Bazı Bölgeleri Çalışmıyor
iPad tabletinin ekranının yarısı veya belli bölgeleri alt sağ üst sol v.s gibi çalışmıyor ise, ipad tabletin dokunmatiği ile ilgili sorunu vardır. İpad modellerinin belli modellerinde dokunmatik ile ekran birbirinden ayrı parçalardır. Sadece ipad tabletin dokunmatik ile beraber ön cam değişimi yapılarak bu sorunu çözebilirsiniz. Dokunmatiği değişmeyen ipad ekranı ise tamamen iç ekran ve dokunmatik beraber değişmesi gerekmektedir. Arıza tespiti servisimizde ücretsiz olarak yaptırabilir, ipad tablet hakkında size verilen bilgilere göre onarımını yaptırabilirsiniz.
iPad Ekran Değişimi Tamiri Sonrası Çalışmıyor Sorunu Çözümü
iPad ekran çalışmıyor sorunu için birkaç test yaparak sonuca ulaşabilir. Önce tabletin ekranındaki soruna bakalım görüntü hiç gelmiyor mu? Yoksa görüntü geliyor ama renk tonlarında bozukluk var veya lekelenmeler var. Veya görüntüde hiçbir sorun yok dokunmatik çalışmıyor.

Öncelikle şunu söyleyelim ipad iç ekranı ile dokunmatiği bir birinden ayrı parçalardır. Bu parçalardan dokunmatik bölümü arızalı ise, ipad dokunmatik ve ön cam değişimi yaparak sorunu çözüme kavuşturabiliriz.

iPad tabletinizde görüntü hiç gelmiyor ise tabletin açık olduğuna emin olalım.

iPad reset atma işlemi için tableti açma kapama ve home tuşuna ikisine birden basılı tutarak hard reset atabiliriz.  Home tuşu olmayan tablet modellerinde sırası ile ses yükseltme tuşuna bir kere basıp bırakıyoruz, ses kısma tuşuna bir kere bası bırakıyoruz ve son olarak tableti açma tuşuna basılı tutuyoruz.

iPad tableti resetleme işlemi sonrası görüntü gelmedi ise bir kablo ile bilgisayara bağlıyoruz. Bilgisayara bağladığımız zaman eğer algılıyor ise tablet çalışıyor görüntü yok. Eğer bilgisayarda algılamıyor ise ipad hiç açılmıyor demektir. Bu durumda arıza tespiti için servisimize göndermeniz gerekecektir. İncelemeler sonrası Yapılacak işlem ve Kaç TL masrafı olduğu bilgisi paylaşılacaktır.

iPad tabletin ekranında renk tonları ve piksel sorunları için ekran değişimi işlemi yapılması mecburidir. iPad ekranın bozuk olduğundan emin olmak için tableti yukarıda anlattığımız gibi hard reset yaparak sorunun düzelip düzelmediğini deneyebilirsiniz. iPad tabletlerin ekranındaki renk tonlarının bozulması iç ekranı ile alakalıdır. Bu iç ekran arızası için ekranı değiştirmekten başka bir çözüm yoktur.
iPad Ekran Değişimi Fiyatı
iPad ekran değişimi fiyatı iç ekran ve komple ekran değişimi ipad marka ve modele göre olarak farklılık göstermektedir. iPad cihazlar için ekran değişimi için anlattığımız konulara bakarak yapılması gereken işleme göre tabletinizin modeline bakarak Kaç TL olduğuna bakabilirsiniz. Bizimle gsm, whatsapp ve sabit telefon ile iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
iPad Ön Cam Tamiri Kapsamında Ekran Değişim Fiyatı
iPad ön cam değişimi fiyatı için listedeki modellerden kendi tabletinizi bularak ipad ekran tamir ücreti kaç tl olduğunuz görebilirsiniz. Canlı destek almak için gsm numarasından, whatsapp üzerinden ve sabit numaran bize ulabilirsiniz.
iPad Ekran Değişimi Garanti Şartları ve Sorumluluk
iPad ekran değişimi işlemi sırasında tabletinizde oluşabilecek herhangi bir arıza sonrasında %100 Teknik servis garantisi kapsamında tamir işlemi yapılır ve tamamlanır. Müşterilerimize Ek Ücret Kesinlikle Yansıtılmaz.

Firmamızda %100 Teknik servis garantisi ile yaptığımız işlemlere başlanmadan önce ipad tabletin genel testleri yapılarak işleme başlanmaktadır. iPad tablette herhangi bir sorun gözükür ise işlemlere başlanmadan önce müşteri bilgilendirilir ve devam edecek süreç zarfından müşterinin onayına göre devam edilir.
iPad Ekran Değişimi İçin Bize Ulaşın
iPad ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz servisimize gelebilirler veya anlaşmalı yurtiçi kargo firması telefonlarını bize ulaştırabilirler. İstanbul içinde yaşan müşterilerimiz için, ipad tableti bulundukları adresten teslim alarak, tamiri yapıldıktan sonra tekrardan teslim etme imkanımız vardır. Servisimize gelerek ipad tamiri yaptırmak isteyen müşterilerimiz için ortalama bekleme süresi 3-4 saattir.
Sayfamızda Yer Almayan iPadlar İçin Fiyat Sorunuz
Kargo ile gönderimlerde telefon tamiri aynı gün yapılarak testleri tamamlandıktan sonra yine aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilerek adrese gönderimi yapılmaktadır. İstanbul içi ipad ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimize telefonu adresten teslim alınarak, onarımı yapıldıktan sonra geri teslim edilmesi aynı gün içerisinde tamamlanır.

Sormak istediğiniz farklı bir konu varsa whatsapp destekten anında bilgi alabilirsiniz.

1–12 / 16 sonuç gösteriliyor

1–12 / 16 sonuç gösteriliyor