HTC Şarj Soketi Değişimi

HTC marka telefonlarda yani HTC Desire şarj soketi değişimi, HTC One şarj soketi arızası için arıza tespiti yaptırmak artık çok kolay. Telefonum şarj olmuyor, şarj soketi temassızlık yapıyor gibi şikayetleriniz varsa şarj soketi bozulmuş demektir. Şarj soketi tamiri için evinizde uygulayabileceğiniz bir kaç yöntem vardır. Bu yöntemlere Şarj Soketi Nasıl Temizlenir? yazımızdan ulaşabilir ve dikkatli bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise HTC şarj soketi değişimi fiyat bilgisi için 0216 338 20 15 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Model/İşlemHtc Şarj Soketi Değişim Fiyatı
Htc One M7 Şarj Soketi DeğişimiStok Sorunuz
Htc One M8 Şarj Soketi Değişimi
Stok Sorunuz
Htc One M9 Şarj Soketi Değişimi
Stok Sorunuz
Htc Desire 300 Şarj Soketi DeğişimiStok Sorunuz
Htc Desire 610 Şarj Soketi Değişimi
Stok Sorunuz
Htc Desire 620 Şarj Soketi Değişimi
Stok Sorunuz
Htc Desire 816 Şarj Soketi DeğişimiStok Sorunuz
Htc Desire 820 Şarj Soketi DeğişimiStok Sorunuz

Gönderimi Nasıl Yapacağım?

180 gün hizmet ve yedek parça garantisi ile ücretsiz bir şekilde şarj soketi değişimi yapılacak HTC akıllı telefonlarınızı mağazamıza gönderebilirsiniz. Kargo gönderim ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kargo gönderimi, kargo paketlemesi ve ödemenin nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi almak için Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? sayfasını ziyaret edebilirsiniz.