HTC Ahize Değişimi

Teknik servisimize gelen müşterilerimize ahize değişimi HTC marka telefonlar için maksimum 60 dakika, kargo ile gönderen müşterilerimiz için ise 3 iş gününde tamamlanmaktadır. HTC marka telefonların model olarak Desire ahize değişimi ve One ahize değişimi başta olmak üzere tüm modellere hizmet verilmektedir. HTC ahize tamiri fiyatları aşağıdaki listede verilmiştir.

Cihazınız listede yer almıyor ise HTC ahize değişimi fiyat bilgisi için 0216 606 39 91 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0552 432 10 91 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Model/İşlemHtc Ahize Değişim Fiyatı
Htc One M7 Ahize DeğişimiStok Sorunuz
Htc One M8 Ahize DeğişimiStok Sorunuz
Htc One M9 Ahize DeğişimiStok Sorunuz
Htc Desire 300 Ahize DeğişimiStok Sorunuz
Htc Desire 610 Ahize DeğişimiStok Sorunuz
Htc Desire 620 Ahize DeğişimiStok Sorunuz
Htc Desire 816 Ahize DeğişimiStok Sorunuz
Htc Desire 820 Ahize DeğişimiStok Sorunuz

HTC Tamirinde Ücretsiz Kargo Nasıl Gönderilir?

Çift taraflı ücretsiz kargo avantajı ile HTC ahize değişimi hizmetinden faydalanmak için cihazınızı anlaşmalı kargo şirketlerinden bize göndermeniz yeterli olacaktır. Arızalı cihazınız servisimize ulaştığı andan itibaren teknik servis süreci başlar ve kargo süreleri dahil maksimum 3 iş gününde cihazınız geri teslim edilir. Kargo gönderimi hakkında daha fazla bilgi almak için Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? sayfasını ziyaret ediniz.