Home Tuşu Değişimi

Home tuşu değişimi anasayfa home tuşlarında genellikle darbe sonucu bozulma ve kırılma gözlemlenmektedir. Bozuk home tuşunun ilk etapta tamir edilme durumu kontrol edilir. Tamir edilemeyen ana sayfa home tuşları için yeni bir home tuşu takılmaktadır. Apple marka cihazlar da ise home tuşu değişimi sonunca parmak izi okuyucu özelliği işlevini yitirmektedir. Ana sayfa home tuşu değişimi sonucunda tuşun basma işlevi geri gelmektedir fakat parmak izi okuyucu özelliği çalışmamaktadır. Bunun sebebi ise, Apple her telefon için tek bir parmak izi okuyucu üretmiş olmasıdır.

Ana Sayfa Home Tuşu Değişim Süresi Nedir?
Mağazamıza gelen müşterilerimiz için home tuşu değişimi test süresi dahil maksimum 1 saat (yoğunluğa göre değişiklik gösterebilir) içinde yapılmaktadır. Kargo gönderiminde ise bu süre 3 iş gününe çıkmaktadır. Kargo gönderimi hakkında detaylı bilgi için Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? sayfasını ziyaret ediniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise ekran değişimi fiyat bilgisi için 0216 338 20 15 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 8453 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

1–12 / 14 sonuç gösteriliyor

1–12 / 14 sonuç gösteriliyor