İphone Dış Cam Değişimi

iPhone Dış Cam Değişimi

iPhone dış cam değişimi, tamamen strelize ortamda uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Dış cam değişimi işleminde, görüntüyü aldığınız iç ekran ile dokunduğunuz dış cam birbirinden ayrılarak işlem yapılır. Dış cam ve iç ekran ayırma işlemi yapıldıktan sonra iç ekrandaki yapıştırıcı lekeleri tamamen temizlenmelidir. Güzelce temizlenmeyen iç ekranlar, cam değişimi yapıldıktan sonra hava kabarcığı veya leke bırakmaktadır.

iphone x dış cam

iPhone dış cam değişim işleminde hiç bir bilgi silinmez. Telefonun dış cam değişim işlemine uygun olması gerekir. Ekranda darbeden veya çatlamadan sebep siyah leke olmaması gerekir. Ekrandaki görüntüde herhangi bir leke var ise, ekranda kırmızı, yeşil çizgi varsa cam değişimi esnasında bu lekeler gitmemektedir. Bu lekeler ve çizgilerin giderilmesi için ekranın tamamen değişmesi gerekmektedir. Ekranın tamen değişmesi dış cam ve iç ekranın değişmesidir. iPhone telefonların bir kaç modelinde ( iPhone x ) cam ile beraber dokunmatikte arıza yapar. Bu durumlarda iphone dış cam ve dokunmatik beraber değişmesi gerekmektedir. Bu işlemde kullanıcıdan ekstra ücret alınmaz.

iPhone üst cam değişim işleminde hiç bir bilgi silinmez. Telefonun dış cam değişim işlemine uygun olması gerekir. Ekranda darbeden veya çatlamadan sebep siyah leke olmaması gerekir. Ekrandaki görüntüde herhangi bir leke var ise, ekranda kırmızı, yeşil çizgi varsa cam değişimi esnasında bu lekeler gitmemektedir. Bu lekeler ve çizgilerin giderilmesi için ekranın tamamen değişmesi gerekmektedir. Ekranın tamen değişmesi dış cam ve iç ekranın değişmesidir. iPhone telefonların bir kaç modelinde ( iPhone x ) cam ile beraber dokunmatikte arıza yapar. Bu durumlarda iphone dış cam ve dokunmatik beraber değişmesi gerekmektedir. Bu işlemde kullanıcıdan ekstra ücret alınmaz.

Tek bir sonuç gösteriliyor

Tek bir sonuç gösteriliyor