bayrampasa axis avm telefon tamiri

Bayrampaşa Axis Avm Cep Telefonu Tamiri

Bayrampaşa Axis avm cep telefonu tamiri için servisimizde, güvenilir ve profesyonel bir şekilde cep telefonlarının ekran değişimi, batarya değişimi gibi işlemleri kısa sürede onarımını yapmaktayız. Vakit kaybetmek istemeyen axis avm ziyaretçileri, müşterileri ve çalışanları için Citrus Mobil olarak en iyi seviyede cep telefonu tamiri hizmeti vermekteyiz.

Axis alışveriş merkezi ( Axix AVM ) bulunduğu bölgeye her alışveriş ve hizmet seçenekleri ile ziyaretçilerinin aradığı her ihtiyaca olumlu bir şekilde cevap verebilecek mağaza konseptlerinden oluşmaktadır. Bayrampaşa axis alışveriş merkezi elektronik ürün satan mağazalar, hiyim üzerine mağazalar, hediyelik eşya üzerine mağazalar, telefon tamiri üzerine mağazalar, yeme içme gibi bir çok alana hitap eden mağaza konseptlerini içerisinde barındırmaktadır.

  • Axis Avm Samsung Servisi

Axis avm samsung servisi arayanlar için citrus mobil olarak cep telefonu, tablet ve bilgisayar konusunda tamir, bakım ve onarım konusunda hizmet vermekteyiz. Axis avm de samsung cep telefonu ekran değişimi işlemlerini, batarya ve yazılım işlemlerini kolayca, zaman kaybettirmeden hızlı ve güvenilir bir şekilde işinde profesyonel teknisyenler tarafından yapılmaktadır.

  • Axis Avm Apple iPhone Servisi

Axis avm apple iphone servisi hizmet seçenekleri arasında yerinde telefon tamiri hizmeti vermekteyiz. Apple iphone cep telefonlarının ekran değişimi ve batarya değişimi işlemlerini siz çayını kahvenizi içerken yan masada onarım  ve değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Axis avm içerisinde iphone ekran değişimi, iphone batarya değişim işlemleri ortalama 30 dakikada tamamlıyoruz. Bu işlem sonunda telefondaki bilgileriniz silinmeden kaldığınız yerden devam ederek kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

  • Axis Avm Huawei Cep Telefonu Tamiri

Axis avm huawei cep telefonu tamiri olarak ekran değişimi, batarya değişimi ve şarj soketi değişim işlemlerini hızlıca ve garantili olarak değişim, tamir ve onarım işlemlerini servisimizde yaptırabilirsiniz. Huawei cep telefonu ekran değişim işlemi ortalama 2 saat sürmektedir. Bu süre zarfında müşterilerimize kullanmaları için yedek telefon hizmeti ücretsiz olarak sağlamaktayız.

  • Axis Avm Xiaomi Cep Telefonu Servisi

Axis Avm xiaomi cep telefonu servisi olarak özel hizmet veren firmamızda ekran değişimi işlemlerini kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Xiaomi ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz için servisimize gelebilirler, isterlerse telefonu adresinden aldırabiliriz. Xiaomi cep telefonu ekran değişimi işlemi tamamlandıktan sonra tekrardan telefonu sizlere teslim edilmesi için geri gönderim sağlıyoruz.

axis istanbul telefon tamiri

Bayrampaşa Axis Avm Cep Telefonu Tamiri İçin Bize Ulaşın

Axis istanbul Avm bölgesinde cep telefonu ekran değişimi, batarya değişimi ve ne olduğunu bilmediğiniz bir sebep ile arızalanan telefonlarının tamirini yaptırmak için bize ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Özel servis olarak hizmet verdiğimiz Citrus Mobil bayrampaşa adresi ve konumu için Buraya bakabilirsiniz.

Telefonunu tamir ettirmek veye telefonun arızası hakkında bilgi almak isteyenler servisimiz gelebilir, kargo ile gönderebilir veya axis avm bölgesinde olan müşterilerimiz için telefonu adreslerinden aldırarak bilgi verebiliriz.

Bayramapaşa Axis Avm ve bölgenin en işlek yürüyüş caddesi olan demirkapı caddesi’ nde güvenilir ve işinde profesyonel cep telefonu teknik servisi arayanlar için doğru adres olduğumuzu verdiğimiz hizmet kalitesi ile ispatlamaktayız.