Tüm Marka ve Modellere Teknik Servis Hizmeti

Ataşehir Telefon Tamiri

İstanbul Ataşehir’de cep telefonu tamiri hizmeti veren Citrus Mobil, Ataşehir telefon tamiri olarak akılda kalan ve hatırlanan bir cep telefon tamir firmasıdır. Citrus Mobil “Her Cep’e Uygun Teknik Servis” sloganı ile her bütçeye uygun ve maksimum müşteri memnuniyeti ilkesi ile müşteri potansiyeli yüksek bir teknik servis firmasıdır.

Ataşehir telefon tamiri bölgesinde hizmet veren Citrus Mobil, aynı zamanda Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile telefon tamiri hizmeti de vermektedir. Mağazaya gelen müşteriler için ücretsiz arıza tespiti yapılmaktadır. Ücretsiz arıza tespiti sonunda cihazınız arızasını net bir şekilde öğrenmenizi sağlamaktayız. Garanti kapsamında Ekran değişimi, Batarya Değişimi ve parça değişimi hizmetleri veren Citrus Mobil, yoğunluğa göre değişiklik göstermekle birlikte maksimum 1 saat içerisinde cep telefon tamiri işlemini gerçekleştirmektedir. Kullanılan yedek parçalar tamamen müşteri talebindedir. Orijinal ve A kalite yedek parçalar ile her cep’e ve bütçeye uygun teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir Ücretsiz Telefon Tamiri
Ataşehir Telefon Tamiri

Ataşehir telefon tamiri Citrus Mobil, sosyal medya hesapları aracılığı ile her ay ücretsiz telefon tamiri hizmeti sunmaktadır. Cihazınızı ücretsiz onarmak istiyorsanız citrusmobil hesabını takibe alabilir ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular ile ilgili daha fazla bilgi almak için 0 (553) 911 84 53 numaralı WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilir ya da diğer iletişim kanalları ile bizimle irtibat kurabilirsiniz.