iPhone Tamiri ve Teknik Servisi

iphone anakart tamiri fiyatlari 1

Uzman Kadrosu ile
iPhone Telefon Tamiri
Citrus Mobil'de

Garantili iPhone Telefon Tamiri

iPhone cep telefonu tamiri konusunda desteğe ihtiyacınız olduğu zaman bize 0212 924 54 55 ve 0553 911 84 53 no’lu telefonlardan ulaşabilirsiniz. Alanında uzman kadrosu ile iphone onarım hizmeti veren firmamızda yapılan işlemlerin tamamında 180 gün garanti verilmektedir.

Servisimizde iPhone tamiri parça değişimi ve anakart tamiri olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Anakart tamiri konusunda başarı oranımız %90 üzerinde olmakta ve yapılan ekran, batarya, şarj soketi, kamera gibi parça değişimlerinin tamamı garantili olarak yapılmaktadır.

iPhone Şarj Soketi

iPhone Şarj Soketi Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise iPhone şarj soketi değişimi fiyatı için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

iPhone Mikrofon Değişimi

iPhone mikrofon değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise iPhone mikrofon değişimi fiyatı için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

iPhone Ön Kamera Değişimi

iPhone ön kamera değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise iPhone ön kamera değişimi fiyatı için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise iPhone ekran değişimi fiyatı için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Apple Servisi iPhone Tamiri Yapmıyor

Apple yetkili servisinde iphone cep telefonunuz tamiri için gittiğinizde size yardımcı olmadılar mı ? Yetkili servislerde yurtdışından gelen telefonlara ücretli veya ücretsiz hizmet verilmemektedir. Ayrıca, şarj soketi değişimi, yakınlık sensörü değişimi, ses tuşları ile açma kapama tuşu değişimi, mikrofon ve hoparlör değişimi gibi işlemler de yapılmamaktadır. Bu işlemler yerine size telefon değişim ücreti verilmektedir.

Apple yetkili servisinde alamadığınız tamir hizmetlerini CitrusMobil şubelerinde garantili olarak yaptırabilirsiniz. Hatta apple servislerinde yapılacak onarım hizmetleri için de orjinal ve a kalite parça seçenekleri ile çok daha uyguna tamir ettirme imkanınız vardır.

iPhone telefonunuzda oluşan sıvı teması ve ağır darbelerden oluşan anakart sorunlarına da güvenle çözüm bulabilirsiniz.

iPhone Batarya Değişimi

iPhone Batarya Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise iPhone batarya değişim fiyatı bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

iPhone Hoparlör Değişimi

iPhone Hoparlör Tamiri  yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise iPhone hoparlör değişim fiyatı bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

iPhone Arka Cam Değişimi

iPhone arka cam değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise iphone arka cam değişim fiyatı bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

iphone anakart tamiri fiyatlari 1

iPhone telefonunuzda oluşan sorunlarının tamiri için bize ulaşmak isteyen müşterilerimiz mağazamıza gelebilirler veya anlaşmalı yurtiçi kargo firması üzerinden telefonlarını bize ulaştırabilirler. İstanbul içinde ikamet eden müşterilerimiz için, telefonları bulundukları adresten teslim alarak, tamiri yapıldıktan sonra tekrardan teslim etme imkanımız vardır.

iPhone Anakart Tamiri Değişimi

iPhone anakart tamiri yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise iPhone anakart tamir fiyatı için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.