iPhone Tamiri ve Parça Değişimi

favicon

Alanında Uzman ve Tecrübeli Ekibi ile Garantili Onarım. Türkiye'nin En İyi iPhone Tamir Servisi.

telefon tamiri citrusmobil

iPhone tamiri olarak itiyacınız olan bütün onarım hizmetlerini servisimizde yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin heryerinden ücretsiz kargo ile telefonunuzu bize gönderebilirsiniz. Bizi Hemen Ulaşın.

180 Gün Garanti

Cep telefonu tamiri konusunda yapılan işlemlerin tamamına 180 Gün Garanti Verilmektedir.

Hızlı Onarım

Ekran değişimi, batarya değişimi gibi parça değişim işlemleri ortalama 1-3 saat anakart onarımları 24 saat içerisinde gerçekleşmektedir.

Ücretsiz KArgo

Türkiye'nin her yerinden ücretsiz Yurtiçi Kargo ile gönderim imkanı

iPhone Şarj Entegresi Tamiri

iPhone şarj entegresi tamir işlemleri 180 gün garantili yapılmakta ve ortalama 3-4 saatgibi bir sürede teslim edilmektedir.

iPhone Ses Entegresi Tamiri

Genellikle iphone 7 modellerinde görülen bu sorunun onarımı servisimizde garantili ve güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz.

iPhone Kısa Devre Tamiri

iPhone telefonlarda sıvı teması ve darbe sonrası yaşanan kısa devre sorunlarının onarımı sağlayabiliriz.

iPhone Hafıza Yükseltme

iPhone telefonlarınızda hafıza yetersiz kalıyor ise 64 gb, 128 gb, 256 gb kapasitesine yükseltebilirsiniz.

iPhone Şebeke Sorunu Tamiri

iPhone telefonlarda aranıyor ve servis yok sorunlarına çözüm bulabilir ve onarım yaptırabilirsiniz.

iPhone Wifi Entegresi Tamiri

iPhone telefonlarda yaşadığınız wifi açılmıyor , bluetooth görmüyor gibi sorunların tamiri yaptırabilirsiniz.

iPhone Anakart Tamiri

iPhone anakart tamiri kesinlikle ekran değişimi ve batarya değişimi gibi ufak bir el becerisi ile yapılabilecek bir onarım işlemi değildir. Bu neden ile güvenmediğiniz yerlere telefonunuzun tamiri için bırakıp oluşabilecek farklı sorunlara kapı açmayınız.

iPhone anakart tamiri yapılabilmesi için telefonun öncelikle düzgün bir şekilde akımları ölçülerek arıza tespiti yapılmalıdır.

Daha sonra tespit edilen arızanın onarımı yapılarak telefon genel testlerinin yapılması mecburidir. Telefonun anakartı üzerinde yapılan un ufak bir işlem bide telefonun bir anda tamamen bozulmasında veya farklı bir özelliğinin çalışmamasına sebep olabilir.

iphone anakart tamiri

Anakart tamiri iphone telefonlarda yapılamayacak seviyede ise, iphone anakart aktarımı yapılabilmektedir. iPhone anakart aktarımı, Sağlam bir anakarta, arızalı olan telefonun üzerindeki baseband ve nand ( işlemi ve hafıza ) başta olmak üzere bir çok parçanın aktarımı ile sağlanmaktadır. iPhone anakart yanması tamirinde en zor ve yüksek ücretli onarım iphone anakart aktarım işlemidir.

iPhone Tamiri İşlemlerinin Tamamında 180 Gün Garanti

iPhone tamiri konusunda desteğe ihtiyacınız olduğu zaman bize 0212 924 54 55 ve 0553 911 84 53 no’lu telefonlardan ulaşabilirsiniz. Alanında uzman kadrosu ile iphone onarım hizmeti veren firmamızda yapılan işlemlerin tamamında 180 gün garanti verilmektedir.

Servisimizde iPhone tamiri parça değişimi ve anakart tamiri olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Anakart tamiri konusunda başarı oranımız %90 üzerinde olmakta ve yapılan ekran, batarya, şarj soketi, kamera gibi parça değişimlerinin tamamı garantili olarak yapılmaktadır.

iPhone Batarya Değişimi

iPhone tamiri olaraken çok işlem yaptığımız iphone batarya değişim süresü ortalam 30 dakika ve 180 gün garantilidir.

iPhone Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi A Kalite ve Orjinal parçalar kullanılarak yapılmaktadır. Orjinal ekranlar görüntü kalitesi olarak daha iyidir.

İPHONE KAMERA DEĞİŞİMİ

iPhone ön kamera ve arka kamera değişim işlemlerini servisimizde sorunsuzca ve garantili olarak yaptırabilirsiniz.

İPHONE ÖN CAM DEĞİŞİMİ

iPhone ön cam değişimi sadece orjinal ekranlara yapılmaktadır. iPhone ön cam değişimi yaptrarak ekranı orjinal olarak kllanmaya devam edersiniz.

İPHONE ŞARJ SOKETİ DEĞİŞİMİ

iPhone şarj soketi değişimi ile telefonun zarar gören şarj soketini onarabilir ve şarj soketi kaynaklı sorunlarınızı çözebilirsiniz.

İPHONE KASA DEĞİŞİMİ

iPhone Kasa değişimi işlemi telefon marka ve modeline göre ekran hariç telefonun görsel olarak bütün her yerinin değişmesidir.

İPHONE MİKROFON DEĞİŞİMİ

iPhone telefonlarda toz ve sıvı teması nedeni ile arızalanan mikrofonların değişimini yaptırarak telefon görüşmeleriniz daha sağlıklı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

İPHONE ARKA CAM DEĞİŞİMİ

iPhone arkası cam olan modellerde arka cam değişimi yaptırarak telefonun kasasını değiştirmeye gerek kalmaz.

İPHONE ahize değişimi

iPhone telefonlarda konuşma esnasında karşı tarafın ses az geliyor ise ahize değişimi yaptırarak bu sorunu çözebilirsiniz.

İstanbul'da En İyi iPhone Tamir Servisleri

İstanbul’da profesyonel ve en iyi iPhone tamir servisleri Avrupa ve Anadolu Yakasında Bulunan Şubelerimiz İle CitrusMobil firmasına aittir. Gerek müşteri memnunietleri gerekse yapılan tamirlerde verilen garanti süresi ve kullanılan parçalardaki kalite ile en iyi hizmet ve fiyat politikası ile servislerimize bekleriz.

iPhone Tamiri Bayrampaşa

İstanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa’da bulunan servisimizde iPhone tamiri olarak bütün parça değişim işlemlerini hızlıca ve garantili olarak yaptırabilirsiniz. Bayrampaşa şubesi Pazar günü hariç Sabah 10:00 Akşam 20:00 saatler arası açıktır.

iphone tamiri bayrampasa www.citrusmobil.com

iPhone Tamiri Kadıköy

İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy’de bulunan iPhone Tamiri üzerine uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet veren şubemizde gerekli bütün onarımları yaptırabilirsiniz. Kadıköy Şubemiz Pazar günleri hariç Sabah 10:00 Akşam 20:00 arası açıktır.

iphone tamiri kadikoy www.citrusmobil.com
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir