Apple iPhone Anakart Tamiri

Uzman
Kadrosu
ile
iPhone
Anakart
Tamiri
Citrus Mobil'de

iPhone Anakart Tamiri ve Çözümü

iPhone anakart tamiri kesinlikle ekran ve batarya değişimi gibi ufak bir el becerisi ile yapılabilecek bir onarım işlemi değildir. Bu sebeple güvenmediğiniz yerlere telefonunuzun tamiri için bırakıp oluşabilecek sorunlara kapı açmayınız. iPhone anakart tamiri yapılabilmesi için telefonun öncelikle düzgün bir şekilde akımları ölçülerek arıza tespiti yapılmalıdır. Daha sonra belirlenen sorunların onarımı yapılarak telefon genel testlerinin yapılması mecburidir. Telefonun anakartı üzerinde yapılan un ufak bir işlem bide telefonun bir anda tamamen bozulmasında veya farklı bir özelliğinin çalışmamasına sebep olabilir.

iphone akart tamiri citrusmobil

iPhone Anakart Tamiri Olarak Neler Yapıyoruz

iPhone Dokunmatik Entegresi

iPhone Ses Entegresi Tamiri

iPhone Baseband Tamiri

iPhone Işık Entegresi Tamiri

iPhone Anakart Kısa Devre Onarımı

iPhone Şarj Entegresi Tamiri

iPhone Nand Tamiri

iPhone Kamera Entegresi Tamiri

iPhone ses entegresi değişimi ve arızalanan entegresinin anakart üzerinde veri yollarına zarar vermesi sebebi ile telefonda oluşan ses sorunlarının çözümü için yapılır. iPhone ses entegresinin arızalanması durumdan telefon görüşmesinde karşı tarafın sesi hiç gelmez ve sizin sesiniz karşı tarafa gitmez. Hatta video müzik v.s izleyip dinlerken ses çıkmaz. Bazı modellerde telefon görüşmesi esnasında ekranda hoparlör simgesi pasif durumda kalır ve oraya dokunarak hoparlörü açmamıza izin vermez.

iPhone Anakart Yanması

iPhone anakart yanması çok geniş kapsamlı bir kavramdır. Genelde anakart üzerinde oluşan sorunlar için söylenen anakartı yanmış kelimesi, oluşan kısa devre, veri yolu kopması ve entegre arızalarını içermektedir. Bu sorunların hepsini tamiri olmaktadır. Entegre değişimi, veri yolu onarımı ve kısa devre tamiri servisimizde uzman teknisyenler tarafından garantili bir şekilde onarılmaktadır.

Anakart arızası olan telefonlarda hafızaya zarar gelmedi ise telefondaki bilgilere zarar gelmeden ve hiç bir veri kaybı olmadan telefonun tamiri yapılabilmektedir. Diğer durumlarda değiştirilen parçaların uyum sağlaması için telefon yazılım yükleneceğinden, içerisindeki bilgilerin silinme olasılığı vardır. 

Anakart tamiri iphone telefonlarda yapılamayacak seviyede ise, iphone anakart aktarımı yapılabilmektedir. iPhone anakart aktarımı, Sağlam bir anakarta, arızalı olan telefonun üzerindeki baseband ve nand ( işlemi ve hafıza ) başta olmak üzere bir çok parçanın aktarımı ile sağlanmaktadır. iPhone anakart yanması tamirinde en zor ve yüksek ücretli onarım iphone anakart aktarımıdır.