Apple iPhone 8 Arka Cam Değişimi ve Fiyatı

 350,00

  1. iPhone 8 arka değişimi teknik servisimize gelen müşterilerimiz için aynı gün, çift taraflı ücretsiz kargo ile gönderen müşterilerimiz için ise 3 iş gününde yapılmaktadır.
  2. iPhone arka cam değişimi işleminde bilgileriniz cihazınızdan kesinlikle silinmez.
  3. Teknik servis işlemleri işinde profesyonel ve sertifikalı teknikerler tarafından yapılmaktadır.

Açıklama

Apple iphone 8 arka cam değişimi servisimizde orjinal kalitede ve görünümde yapılarak telefonun ilk günkü haline gelmesi sağlanır. Arka cam değişimi iphone 8 telefonda yapılırken arka kamerasına ve kablosuz şarj özelliğine kesinlikle zarar gelmez.

iPhone arka cam değişimi işlemi sadece özel cep telefonu teknik servisi hizmeti veren yerlerde yapılmaktadır.

Apple Yetkili Servislerinde iphone arka cam değişimi yapılmamaktadır.

iPhone 8 Arka Cam Değişim Fiyatı

iPhone 8 arka cam değişim fiyatı 349 TL’dir. iPhone 8 arka cam değişimi ile beraber batarya değişimi işleminde 50 TL İndirim sağlanmaktadır. Servisimize kargo ile gönderimlerden ek ücret tablet etmiyoruz.

iPhone 8 Arka Cam Değişimi Nedir ?

iPhone 8 telefonların arka bölümü cam olarak yapılmıştır. Bu sebeple telefon düştüğü zaman ekranı kırılma riskinin yanında arka tarafındaki cam bölümün de kırılma ihtimali vardır. Telefonun arka bölümünde darbe, çarpa, düşme v.s gibi sorunlar yüzünden oluşan arka cam kırılması veya çatlaması sonucu arka cam değişimi sadece özel servislerde yapılmaktadır. Apple yetkili servise bu parçanın onarımı için gittiğiniz zaman telefonu değiştirmek için sizden ücret talep etmektedir.

iPhone 8 Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır ?

iPhone 8 arka cam değişimi yapılmadan önce, telefonun zarar görebilecek parçları ( arka kamera, face id, anakart, batarya v.s. ) sökülmektedir. Bu sayede telefonun hiçbir özelliğine zarar gelmemesi ve içerisindeki bilgilerin silinmemesi sağlanır. Lazer makineleri ile arka cam sökme işlemine başlanarak, mercek altında telefonun arkasında kalan küçük cam kırıntıları temizlenerek yeni arka cam montajı özel yapıştırıcı kullanarak tamamlanır.

iPhone 8 Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürer ?

iPhone 8 arka cam değişim işlemi ortalama 3-4 saat sürmektedir. Arka cam değişim işlemi yapılarak telefon temizlendikten sonra telefonun genel testleri yapılır ve arkam camın sabitlenmesi için uygulanan yapıştırma işleminin başaralı olması için kuruması beklenir. iPhone 8 arka cam kırıldı ise İstanbul’da yaşan müşterilerimiz Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan servislerimize gelerek veya Kargo ile telefonu bize ulaştırarak telefonlarını tamir ettirebilirler. İstanbul dışında yaşan müşterilerimiz Türkiye geneli ücretsiz yurtiçi kargo firması ile  telefonlarını bize ulaştırarak arka cam değişimi yaptırabilirler.

iPhone 8 Arka Cam Değişimi İçin Bize Ulaşın.

iPhone 8 arka cam değişimi için servis hizmeti almak isteyen müşterilerimiz şubelerimize gelerek gün içerisinde telefonlarının onarımını yaptırarak teslim alabilirler.

Yurtiçi Kargo firması ile telefonlarını güvenli bir şekilde servisimize ulaştırarak tamir hizmetinden faydalanabilirsiniz. Telefon tamiri için Yurtiçi Kargo gönderimleri ücretsizdir.

iPhone 8 arka cam değişimi İstanbul  Anadolu ve Avrupa yakasında şubelerimizin adres bilgisi için Buraya bakabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo gönderimi hakkında detaylı bilgiye Buradan ulaşabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Apple iPhone 8 Arka Cam Değişimi ve Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir