Apple iPhone 11 Ekran Değişimi ve Fiyatı

 800,00

  • iPhone 11 ekran değişimi (dokunmatik cam + iç ekran) teknik servisimize gelen müşterilerimiz için aynı gün, kargo ile gönderen müşterilerimiz için ise 3 iş gününde yapılmaktadır.
  • iPhone 11 ekran değişimi sonrası kırılma, çatlama ve sıvı teması gibi kullanıcı hataları haricinde 180 günlük Citrus Mobil garantisi altındadır.
  • Ekran değişimini yapılan iphone 11 telefonda, tamir işleminden sonra bilgileriniz cihazınızdan kesinlikle silinmez.
  • iPhone ekran değişimi servis işlemlerini işinde profesyonel ve sertifikalı teknikerler tarafından yapılmaktadır.

Açıklama

iPhone 11 ekran değişimi yapılırken kullanılan parçalar test edilmiş ve 6 ay garantilidir. Orjinal iPhone 11 ekran değişimi ile ilk günkü kaliteye ve Orjinal muadili oled ekran değişim seçeneği ile en iyi fiyat avantajı sağlayın.
citrusmobil subelerine ulasin
CitrusMobil
iPhone Uzmanı

iPhone 11 ekran değişimi fiyatı kullanılan parçaların kalitesine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kullandığımız ekranların kalitesi ve orijinalliğine güvendiğimiz için müşterilerimiz ekran değişimi işlemi yapmadan önce kullanılacak yedek parçaları görüp test etme imkanı sağlamaktayız.

Müşterilerimiz ekran değişimi işlemi yapmadan önce kullanılacak yedek parçaları görüp test etme imkanı sağlamaktayız.

iPhone 11 Ekran Değişim Programı

iPhone 11 telefonlarda oluşan dokunmatik sorunu ve ekranın aniden siyah kalması sorunlarını inceleyen apple firması bu telefon modellerinin Kasım 2019 – Mayıs 2020 tarihleri arasında üretilen cihazlarda oluştuğunu tespit ederek ücretsiz ekran değişim programını başlattı. iPhone 11 ekran değişimi programına telefonunuzun uygunluğunu sorgulamak için apple sitesine giderek telefonun seri numarasını girerek kontrol edebilirsiniz.

iphone 11 ekran degisim programi

 
 

iPhone 11 Ekran Kararması Sebebi ve Çözümü

iPhone 11 ekran kararmasının sebebi telefonun sisteminin kilitlenmesinden veya iç ekranın arızalanmasından kaynaklanmaktadır. 

Telefonun sisteminin kilitlenmesinden kaynaklı bir sorun var bunu çözmek için  telefonu resetlememiz gerekli. Ekrana görüntü gelmeyen iphone 11 telefonu resetlemek için sırası ile ses yükseltme tuşuna bir kere basıp bırakıyoruz, ses kısma tuşuna bir kere basıp bırakıyoruz ve son olarak telefonu kilitleme tuşuna uzunca basılı tutuyoruz.

Telefonu reset işlemi sonunda ekran görüntüsü gelmedi ise iphone 11 telefonunuza yeni bir ekran takarak test edilmesi gerekiyor. Eğer yeni ekran taktığımız zaman görüntü geliyor ise ekran değişimi yaparak telefonu kullanmaya devam edebiliriz.

iPhone 11 Ekranım Kırıldı Ne Yapmalıyım.

iPhone 11 ekran kırıldı ise, telefonu kullanmanın tek yolu ekran değişimi yapmaktadır. ekranı kırılan iphone 11 telefonda görüntü yok ise test amaçlı ekran takılarak telefonun genel testleri yapıldıktan sonra ekran montajı yapılır. iPhone 11 ekran değişimi işleminde ve sonrası face id – yüz tanıma özelliğine zarar gelmez. Telefonun içindeki bilgileri almak veya backup ını almak isterseniz, servisimizde geçici ekran montajı yapılarak içindeki bilgileri alabilirsiniz.

Ekranda şifre olan telefonda yani iPhone 11 ekran kırıldı ve dokunmatik kendi kendine basıyor ise, ekran şifresini bir çok kez yanlış tuşlayarak kilitleme şansı vardır. Bu durumda telefona komple yazılımı sıfırlamak zorunda kalabilirsiniz.

iPhone 11 Ekran Değişimi Fiyatı Neye Göre Değişiyor

Tamiri yapılacak apple marka, iphone 11 ekran değişimi fiyat ve performans olarak 3 seçenek alternatif sunmaktayız.  iPhone 11 ekran tamiri seçenekleri, orjinal revize iphone 11 ekran değişimi ve Oled ekran değişimi‘ dir. Servisimizde fiyat olarak düşük kalitedeki LCD ekranları kullanmamaktadır.  Apple servis orjinali ekran değişimi hizmeti de servisimizde yapılmaktadır.

iPhone 11 Oled Ekran Değişimi Fiyatı

Oled iphone 11 ekran değişimi fiyatı 800 TL’ dir. Kullandığımız oled iphone 11 ekran, orjinal ekrana en yakın dokunmatik ve görüntü kalitesine sahip ekrandır.

iPhone 11 Orijinal Revize Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone 11 orjinal revize ekran, ön cam değişimi yapılmış orijinal ekrandır. Görüntüyü aldığınız iç oled ekranın ve dokunmatiğin orijinal olarak kullanılması sayesinde telefon orijinal performansında kullanmanızı sağlar. iPhone 11 orijinal revize ekran değişimi fiyatı 1300 TL’ dir

Apple servis orijinal iPhone 11 ekran değişimi fiyatı

Apple orjinal iPhone 11 ekran değişimi fiyat olarak en yüksek maliyete sahip ekrandır. Yetkili servisten alınan orijinal sınırlı stoklarda olup işlem yaptırmadan önce lütfen müşteri hizmetlerinden stok hakkında bilgi alınız.

Ekran değişimi işlemi öncesinde telefonun yedeğini almanız, icloud uygulamasından veya iPhone’ mu bul uygulamasını kapatmanız gerekmez. Servis orijinali Apple iPhone 11 ekran değişimi süresi teknik servisimizde ortalama 60 DK’ dır.

iPhone 11 ekran değişimi orjinal ve iPhone 11 ekran değişimi oled seçenekleri 6 ay ( 180 gün ) garanti kapsamında yapılmaktadır.

iPhone 11 kullanıcıları en çok teknik servisimize ekran değişimi için arızda kaydı yr. Kullandığımız orijinal Apple iPhone 11 ekran fiyatı ve kalitesi tamamen yetkili servis ürünüdür. Orijinal muadili oled iPhone 11 ekran, orijinal ekrandan sonra kullanılabilecek en iyi kalitedeki ekrandır.

Sıkça Sorulan Sorular

Servisimize telefon tamiri için ulaşan müşterilerimizin en çok sorduğu sorular ve cevapları. Eğer sizin de sormak istediğiniz farklı bir konu varsa canlı destekten bilgi alabilirsiniz.

Telefonu servisimize ulaştırma şansınız var ise, ücretsiz arıza tespiti yaparak yapılacak işlemler ve fiyat bilgisi konusunda gerekli her şey size aktarılacaktır.

Telefonda oluşan arıza durumuna göre Orjinal ve A kalite CitrusMobil onaylı parçaların kullanılması için fiyat bilgisi verilmektedir. Müşterimizin tercihine göre işlem yapılmaktadır.

İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköy’de bulunan servislerimize gelebilir veya Yurtiçi Kargo firmasından ücretsiz kargo ile telefonu bize gönderebilirsiniz.

Servisimiz yapılan işlemlerin tamamında 180 gün garanti verilmektedir. Yapılan parça değişimleri ve anakart onarımlarında aynı sorundan oluşabilecek arızalar için ücretsiz hizmet alabilirisiniz.

Ödeme işlemini Nakit, Kredi Kartı, Banka Havalesi ile yapabilirsiniz. Havale ile yapılan işlemlerde açıklama bölümüne yapılan işlemin yazılması gerekmektedir.

iPhone 11 Ekran Değişimi Garanti Süresi

iPhone 11 cep telefonu ekran değişimi için servis süreci müşterinin bize ulaşması ve teknik servis için almak istediği hizmeti seçerek başlar.

Yerinde servis hizmeti ile cep telefonunu tamir ettirmek isteyen müşterilerimiz, telefonu tamir ettirmek günü ve saati belirterek servis kaydını oluşturur. Belirtilen zamanda teknik servis arkadaşımız müşterimiz ile görüşerek belirttiği konumda telefonunun ekran değişimi yaparak müşterimize teslim eder.

Kargo ile telefonu teknik servisimize göndermek isteyen müşterilerimiz Yurtiçi Kargo firmasından 648648423 nolu anlaşma kodu ile ücretsiz kargo ile gönderebilirler. iPhone 11 cep telefonun ekran değişim işlemi tamamlandıktan sonra müşterimize ücretsiz kargo ile tekrar geri gönderim yapabiliriz. Müşterimizi ödeme işlemi Havale – EFT işlemi ile yapabilmektedirler.

iPhone 11 ekran değişimi için teknik servisimize gelmek isteyen müşterilerimiz servisimizde bekleme ve işlem süresi toplamda ortalama 30 dakikadır. Çayınızı kahvenizi içerken bizde o arada sizin iPhone 11 telefonun ekran değişim işlemini tamamlamış oluyoruz.

iPhone 11 telefonunuz ile ilgili herhangi bir sorununuz var ise canlı whatsapp destek hattından anında cevap alabilirsiniz. iPhone 11 ekran değişimi yerine iphone 11 cam değişimi işlemi hakkında bilgi almak isterseniz canlı destek hattından anında cevap alabilirsiniz.

Apple iPhone 11 Tamir Seçenekleri

iPhone 11 telefonunuzdaki diğer sorunlar için ilgili sayfamıza giderek destek alabilir veya ekran değişimi yaptırmak istediğiniz zaman diğer sorunları belirterek onarım yaptırabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Apple iPhone 11 Ekran Değişimi ve Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir