Apple iPad Tamiri

Uzman
Kadrosu
ile
iPad
Tamiri
Citrus Mobil'de

Türkiye'nin En İyi iPad Tamir Servisi

Apple iPad tabletinizdeki ekran arızaları, şarj  sorunları ve kullanımınıza etki eden diğer sorunların garantili bir şekilde onarımı için servisimizden destek alabilirsiziniz. iPad tamiri yapılmadan önce ücretsiz arıza tespiti yapılır ve müşteriye bilgi verilerek işleme başlanır. En çok karşılaşılan iPad ön cam dokunmatik değişimi ve batarya değişimi işlemleri servisimizde diğer tamir hizmetleri gibi 6 ay CitrusMobil garanti kapsamında onarım yapılmaktadır.

Aklınıza takılan veya iPad arızaları hakkında sormak istedikleriniz için 0212 924 54 55 ve 0553 911 84 53 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

iphone akart tamiri citrusmobil

Apple iPad Tamir Hizmetlerimiz

iPad tablet tamiri için Türkiye’nin heryerinden ücretsiz kargo ile servisimize gönderim yapabilirsiniz. Yurtiçi kargo anlaşma kodu : 770024707

İstanbul Kadıköy ve Bayrampaşa’da bulunan servislerimize gelerek te onarım hizmeti alabilirsiniz.

iPad Ekran Değişimi

iPad Batarya Değişimi

iPad Anakart Tamiri

iPad Ön Cam ve Dokunmatik Değişimi

iPad Şarj Soketi Değişimi

iPad Kasa Düzeltme

iPad ekran değişimi yapılacak tabletlerin onarım işlemleri aynı gün tamamlanarak teslim edilmektedir. Ekran değişimi iPad tablet modellerinde özel yapıştırıcı kullanılarak yapılmaktadır. Bazı iPad modellerinde iç ekran ve ön cam ayrı parçalardır ve bu modellerde iç ekran değişimi yapılarak çok daha uyguna tamir edilebilmesi sağlanmaktadır. Ekran sorunu nedeni ile yapılan iPad tamiri işlemlerinde garanti süresi 6 ay olarak sağlanmakta ve darbe sebebi ile sıvı teması durumlarında garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Yetkili Servislerde Yapılamayan Onarımlar İçin Bize Ulaşın.