Apple iPhone iPad Tamiri

Apple Ekran Değişimi ve Onarımı Desteği Almak Çok Kolay


Apple Ekran Kırık Cihaz

Apple cihazında ekran kırık olması, görüntüyü aldığını iç ekranın bozuk olmasıdır. Ekranda oluşan siyah lekeler, yeşil. kırımız. beyaz çizgiler ve görüntünün bazen gidip gelmesi gibi durumlarda ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Sadece ön cam değiştirme daha avantajlıdır.

apple iphone ekran kirk

Apple Cam Kırık cihaz

Cam kırık cihazlarda biraz daha iyi kontrol gerekiyor. Eğer cam değişimine uygun bir telefon veya tabletiniz var ise şanslısınız. Çünkü cam değişim işleminde arızalı olan cihazınızı çok daha ucuza ve çok daha kaliteli bir onarım yaptırabilirsiniz. Ön cam değişim işleminde iç ekranınız orjinal kalır.

apple iphone cam kirk


apple iphone ekran degisimi fiyatlari

Her Firmada iPhone Ekran Değişimi Yaptırmayın.

Ekran değişimi iphone telefonlarda montaj ve test süresi toplamda 30 – 60 dakika arasında yapılmaktadır. iPhone ekran arızası için yapılacak parça değişimlerinde sökülen parçaların eksiksiz montajı yapılması gerekir. Çok ucuz diye tercih edilen telefon tamircilerinde, ekran soketinin ve pil soketinin kafesleri mutlaka yerlerine montajı yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde telefon düşüp darbe aldığında soketlerin çıkmasını engelleyecekler kafesler yok diye, telefonun ekran ve pil soketi yerinden çıkar.

Ekran değişimi iphone telefonlarda sadece eski ekranı sökerek yeni ekranın montajını yapmak değildir. Ekran harici sökülen her parçayı sırası ile takmaktır. Akse takdirde telefonu eksik parçalar veya vidalar ile kullanmak zorunda kalabilirsiniz. En ufacık bir vidanın bile yanlış yere vidalanması, telefonda bir anda farklı sorunlar ile karşılaşılmasına sebep olur.


apple ipad ekran degisimi

Apple iPad Ekran Değişimi ve Ön Cam Değişimi.

iPad ekran değişimi montaj ve test süresi toplamda 3 saatte yapılmaktadır. iPad ekran arızası genelde kasa yamulması ile başlar. Yapılacak parça değişimlerinde sökülen parçaların eksiksiz montajı yapılması gerekir.

Ekran kırılan bu sebep ile görüntü sorunu yaşanan iPad Tablet’ e ekran değişimi yapılır. Apple yetkili servislerinde iPad onarımı için uygulanan fiyat politikası ipad kullanıcıları için çok şaşırtıcı seviyede yüksek gelmektedir. Çünkü onarım yapılacak ipad için verilen fiyatlar ile yeni bir ipad alınabilmektedir.

iPad tablete görüntü geliyor, fakat ön camı çatlak ise ön cam değişimi, hem ön camı çatlak hem de dokunmatiği bozuk ise dokunmatikli ön cam değişimi yapılması onarım işlemini çok ucuza mâl etmenizi sağlar.


Apple Ekran Onarımı Garanti Süresi

Apple ekran onarımı garanti süresi cihazın onarım ve test işlemleri bittikten sonra müşteriye teslim edilmesinden itibaren başlar ve 180 gün boyunca kullanıcı hataları haricinde devam eder. Ekran onarımı yapılan cihazlarda verilen garanti süresi değiştirilen parçalar için geçerlidir. Telefondan sonradan oluşabilecek ek arıza ve sorunlar için geçerli değildir. Ekran değişimi yapılan apple cihazlarda face id ve parmak okuyucu gibi özelliklere zarar gelme durumu yoktur ve içerisindeki bilgiler silinmez.

 

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

Türkiye’nin her yerinden onarım yapılması için apple iphone ve apple ipad cihazlarınızı servisimize ulaştırma imkanınız vardır. Ekran sorunu olan iphone cihazlarda yerinde tamir hizmeti, moto kurye hizmeti ile size hiç zahmet vermeden tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. İstanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa ve İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy semtinde bulunan servislerimize gelerek tamir hizmetinden yararlanabilirsiniz.

citrusmobil motokurye ile app iphone apple ipad ekran değişimi

 

Moto Kurye Hizmeti ile Apple iPhone telefon ve iPad tablet tamir hizmeti

citrusmobil subelerine ulasin

 

Servislerimizden size yakın olan bir şubemiz var ise, arızalı olan Apple cihazının onarımı için gelebilirsiniz, bazı ekran değişimleri ve diğer arızaların onarım süresi sadece 30 dakika

yerinde apple tamiri

 

Yerinde Telefon Tamir hizmetimiz ile ani bir şekilde telefonunuzda oluşan arızanın onarımı için profesyonel servis ekibimiz belirttiğiniz adrese gelerek yanınızda telefon onarımını gerçekleştirir.